אזור
עיר

חברות מזגנים בישראל

חברות מזגנים בישראל

חברות מזגנים הם אותם חברות אשר מציעות לנו מגוון נרחב של סוגי מיזוג שונים ויצרנים שונים. הם דואגות להתקין את המזגן בביתנו או במשרד ע"י איש מקצוע ודואגים לתפעולו התקין לאורך תקופת האחריות.

לשם מה יש צורך בחברות מזגנים?

חברות מזגנים הם חברות אשר מספקות לנו מגוון נרחב של סוגי מזגנים. עדיף תמיד לקנות מזגן מחברות אלו מאחר שהמזגנים שלהם מיצרניות מוכרות וטובות וגם אם יש בעיה עם המיזוג תמיד אפשר לפנות אליהם. מעבר לכך, חברות המזגנים נותנים לנו אחריות על המזגן עד חמש שנים ואף ישנם מזגנים שיותר מחמש שנים. לכן אם ישנה תקלה יש למי לפנת.

אילו שירותים מציעות לנו חברות מזגנים?
חברות מזגנים מציעות מגוון נרחב של שירותים אשר כוללים אחריות על המיזוג לתקופה של שנה עד חמש שנים (ישנם תמיד אופציה להרחבת האחריות לשנים נוספות).

חברות המזגנים שולחות טכנאי מזגנים אשר יתקין לנו את המזגן שרכשנו ויפעיל אותו בפעם הראשונה על מנת לוודא שהוא תקין. במקרה של תקלות שונות אשר מתבצעות במהלך האחריות על המזגן החברות שולחות איש מקצוע מטעם החברה שיטפל בבעיה ואף יחליף את החלק שצריך שהוא כלול בתקופת האחריות. גם לאחר תקופת האחריות אם יש לכם בעיות במזגן תוכלו לפנות לחברת המזגנים.

מה חשוב לשים לב שסוגרים עם חברת מזגנים? בטרם החלטתם לרכוש מזגן מחברת המזגנים חשוב שתשימו לב לדברים הבאים:

התאמה לצרכים האישיים -
האם המזגן מתאים לצרכים האישיים שלכם, מזגן שלא מתאים  לצרכים האישיים יגזול מכם חשמל והוצאות מיותרות שיצטרכו לשלם כל חודש. חשוב לבדוק כמו כן את עוצמת המיזוג, עד כמה מקרר את כל החללים, כמה כוס סוס ועוד.

הצעות מחיר מחברות אחרות - חשוב שתיקחו כמה שיותר הצעות מחיר מחברות מתחרות ותשוו ביניהם מבחינת סוג המזגן, ביצועים,התקנה ומחיר.

תוקף האחריות - בדקו בכמה חברות מזגנים מה תוקף האחריות על המזגן, מה הוא כולל, ולכמה שנים הוא.

שירות ואדיבות - אל תסגרו עסקה עם חברה שלא אדיבה עליכם מבחינת השירות, ושלא עונה על כל השאלות ששאלתם. בסופו של דבר אתם רוצים חברה שתהיה עבורכם בכל תקלה שיש לכם עם המזגן חברה לא שירותית ואדיבה שלא מתייחסת ללקוחות שלה אינה צריכה לקוח כמוכם.
 

חברת מזגנים

הקיץ החם והלוהט דורש מאיתנו לשהות במקומות ממוזגים ונעימים על מנת להתרענן ולעבוד בנוחות ללא כל הזעה מיותרת. אך מה עושים אם אין לנו מזגן במשרד או בבית? פונים לחברת מזגנים ורוכשים מזגן שמתאים לצרכים האישיים שלנו ושיקרר אותנו לאורך כל הקיץ ולאחריו.

מהי חברת מזגנים?
חברת מזגנים היא חברה אשר מוכרת מזגנים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. בחברת מזגנים תמצאו מגוון נרחב של מזגנים ויצרנים שונים ממגוון מדינות. המזגנים מתחלקים לסוגים שונים ועל כן חשוב לבחור את הסוג שמתאים לכם. ברוב הבתים הישראלים נמצא מזגן מפוצל אשר מקרר כל חדר וחדר וכך גם במשרדים.

למה עדיף לנו לקנות מחברת מזגנים ולא מסתם משווק?
שמדובר על מזגן מדובר על מוצר שנאשר איתנו לאורך שנים רבות. על כן חשוב לקנות מזגן איכותי מיצרנית טובה שיפעל בצורה טובה ויהיו לו פחות תקלות. חברת מזגנים מציעה לנו מגוון נרחב של סוגי מיזוג שונים אשר לכל מזגן ישנה אחריות של 5 שנים לפחות.ישנם אף מזגנים עם אחריות למעל 5 שנים. מה שטוב בחברת מזגנים שברגע שאנו קונים את המזגן אצלה יש לנו אחריות על המזגן, כך שבכל תקלה יש לנו לאן לפנות. מעבר לכך, חברת המזגנים היא זאת שמבצעת את התקנה של המזגן והפעלתו. על כן חשוב לפנות חברת מזגנים גדולה ומכורת ולרכוש ממנה את המזגן.

אילו שירותים מספקת חברת מזגנים?
חברת מזגנים דואגת לנו להתקנה ראשונה של המזגן והפעלתו ולאחר מכן לכל תקלה שמתגלה במזגן במהלך הפעלתו. מעבר לכך, בכל מהלך האחריות על המזגן החברה אינה גובה תשלום על תיקון המזגן אשר במהלך האחריות. גם לאחר גמר האחריות תוכלו ליהנות משירותי החברה אך תאצלו לשלם על ביקור טכנאי וכן על התיקון מחיר מלא.מה שמייחד את חברת המזגנים שיש גוף שניתן לפנות אליו גם במהלך האחריות וגם לאחריו.  

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

חברות מזגנים בישראל
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם