אזור
עיר
מזגנים בגבעתיים

מזגנים בגבעתיים

בחברתנו ניתן למצוא שירותים כוללים למיזוג אוויר גם באזור המרכז וכחלק מאזור המרכז השירות שלנו מסופק גם כן בגבעתיים. בעקבות הלחות הגבוהה באזור אנשי המקצוע שלנו מוצאים את עצמם מתקינים מזגנים רבים באזור המרכז בכלל ובגבעתיים בפרט. לבחירת המזגן המתאים ביותר עבורכם ולהתקנתו המוצלחת דרושים אנשי מקצוע שידעו להוציא את המרב מהמזגן אותו בחרתם. לכן נדגיש מספר נושאים שחשוב לדעת באשר לקניית מזגן ולהתקנתו.

רכישת מזגן
כאשר אנו רוכשים מזגן חדש לביתנו עלינו לשים דגש בעיקר על עוצמתו של המזגן. עוצמת המזגן נמדדת באופן כללי על ידי כוחות סוס (כ"ס). כוחות סוס המזגן צריכים להיות תואמים את גודלו של החדר. במידה והחדר גדול ידרשו יותר כוחות סוס וכן להיפך, כאשר אנו מעוניינים למזג חדר קטן ידרשו פחות כוחות סוס. מדוע זה חשוב כל כך? אז במידה ולא תתאימו את עוצמת המזגן שלכם לגודל החדר סביר שיקרה אחד משני המקרים הבאים:

א. המזגן יתקשה מאד לקרר את החדר עד אי הצלחה לגמרי, אורך חייו יתקצרו ויעילותו תשאף לאפס, מקרה זה כמובן תואם לאפשרות בה עוצמת המזגן נמוכה מידי ביחס לעוצמה הדרושה לחדר.

ב. המזגן יצליח ביתר קלות לקרר את החדר, אך יתר על המידה. אופציה זו אולי עדיפה בשל העובדה כי תמיד ניתן להעלות מעלות בעת הצורך אך מבחינת חשבון החשמל שלכם, מאד לא מומלץ. תאלצו לשלם על מזגן גדול וחזק הצורך הרבה יותר חשמל מהנדרש על מנת לקרר חדר שהייתה מספיקה לו הרבה פחות מכמות החשמל.

חשיבותה של ההתקנה
נוסף על כל הרשום לעיל, יש לשים דגש מיוחד על התקנת המזגן. מרבית האנשים בטוחים כי ההתקנה לא מאד משמעותית ומשפיעה כל כך על המיזוג בביתנו אך זוהי טעות. התקנת המזגן עלולה להשפיע רבות על אורך חייו של המעבה (היחידה החיצונית) של המזגן, במידה ויותקן במקום אליו מגיעות הרבה קרני שמש בימי הקיץ החמים וכן גשמים בימי החורף הקרים, נוסף על כך גם בפאן האסתטי יש חשיבות להתקנה שכן תמיד קיימת עדיפות לצינורות קצרים ככל הניתן שיעברו בבית.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגנים בגבעתיים
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם