אזור
עיר

התקנת מזגנים

התקנת מזגנים

התקנת מזגנים, הינו הליך שיפוצי קטן, בו שמים תשתית למזגן, לפני שממקמים את המזגן בקיר. כדאי לדעת כיצד מתבצע הליך התקנת המזגן בבית, ולהכיר כמה כללים וטיפים שיעזרו לכם בהתקנה נכונה של המזגן בבית שלכם.

צריך למצוא את המיקום של המעבה בחוץ:
אחד מהשיקולים בבחירת מיקום המזגן, הוא היכן שמים את המעבה של המזגן מחוץ לבית. אם ישנה אפשרות מומלץ לשים את המעבה במקום מקורה שלא יירטב מהגשם, אך גם באזור שאין בו כמות גדולה מאוד של שמש. חשוב מאוד שמתקין מזגנים מקצועי יבצע את ההתקנה, וימקם את המעבה מחוץ לבית. כאשר מתכננים את מיקום המעבה, חשוב להתחשב בגודל המעבה - האם המעבה קטן או גדול.

מקום מתאים להנחת צינור (צנרת מיזוג) בקיר:
לכל מזגן, מחובר צינור המונח בתוך הקיר. לכן, כאשר מתכננים בבית התקנת מזגנים, חשוב לבחור את המיקום המתאים בקיר בו חוצבים ושמים את הצינור. לכן, את המזגן תמקמו במיקום בו לא תרצו לשים תמונה או רהיט. חשוב גם שהמזגן יהיה במקומות אחרים בהם לא יהיו צינורות בקיר. אי אפשר לחצוב חור לצינור בקיר במיקומים בהם יש צינורות מים או צינורות חשמל.

נקודה בה המזגן משפיע על חלל גדול:
כאשר מתכננים התקנת מזגנים, צריך לחשוב על נקודה בה האוויר היוצא מהמזגן ישפיע על כמה שיותר חלל. חשיבות זו, נחוצה במיוחד בסלון ובחלל המשפחתי, בו צריך שהמזגן יכסה שטח גדול. עם תכנון נכון של המזגן וחלל הבית, מזגן אחד עוצמתי יכול לכסות את שטח החלל המשפחתי, ואף חלקים נוספים מהבית.

אפשר להיעזר ביועץ מזגנים:
לא תמיד צריך לתכנן לבד את מיקום המזגן. לפעמים אפשר להיעזר ביועץ מזגנים מקצועי, שיסייע לכם לתכנן בצורה נכונה את הפרויקט של התקנת מזגנים בבית. יועץ המזגנים יציע לכם באילו חדרים להתקין מזגנים, אילו סוגי מזגנים לבחור, ובאילו נקודות של הבית למקם את המזגנים. יועץ המזגנים לא ייתן יעוץ עיצובי של המזגן, אלא ייעץ לגבי ההליך הטכני והמעשי של התקנת המזגנים. מומלץ ביותר לקחת ייעוץ כאשר מתכננים התקנת מערכת מזגן מרכזי בבית.


עוד בנושא התקנת מזגנים


נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

התקנת מזגנים
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 229 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם