אזור
עיר

מכירת מזגנים

מכירת מזגנים

כאשר הולכים לחנות של מכירת מזגנים בכדי לרכוש מזגן, צריך לדעת מראש מה רוצים לקנות. ישנם סוגים שונים של מזגנים. המזגנים מתחלקים לפי תפוקה, לפי סוג, ולפי פרמטרים שונים. כדי לבחור בחירה נכונה של מזגן, צריך להכיר את כלל הפרמטרים השונים במזגנים.

תלת פאזי או חד פאזי?
ישנם 2 סוגי מזגנים: מזגן תלת פאזי, ומזגן חד פאזי. מזגן חד פאזי, הינו מזגן המותאם למערכות חשמל ישנות חד פאזיות. מזגנים אלו ניתן להתקין בבתים בהם מערכת החשמל הינה חד פאזית, וגם תלת פאזית. סוג אחר של מזגנים, הם מזגנים תלת פאזיים. מזגנים אלו, מיועדים למערכת חשמל תלת פאזית. מזגנים אלו לא יוכלו לעבוד במערכת חשמל חד פאזית, אלא רק בבתים עם מערכת חשמל תלת פאזית. לכן, כאשר באים לחנות של מכירת מזגנים, חשוב מראש להגיד למוכר אם רוצים מערכת חשמל תלת פאזית או חד פאזית.

תפוקת כוח סוס -
כל מזגן נמדד בתפוקת כוח סוס. "כוח סוס", הוא סוג של מדידת אנרגיה ויכולת של המזגן. במקומות של מכירת מזגנים, יציגו לקונים את המזגנים לפי "כוח סוס". ככל ש- "כוח הסוס" גדול יותר, כך השטח אותו מכסה המזגן הינו גדול יותר. לכן, צריך להתייעץ עם המוכרים בחנות איזה כמות של כוח סוס אתם זקוקים.

גודל המזגן -
כאשר שמים מזגן בחדר אישי קטן, מספיק מזגן קטן. מזגן בסלון יהיה מזגן גדול יותר. לא תמיד גודל המזגן מעיד על כמות "כוח סוס". לפעמים, יהיו מזגנים הנבדלים ב- "כוח סוס", אך בעלי גודל וצורה חיצונית זהה. לכן, לא תמיד אפשר לסייר לבד במקום של מכירת מזגנים, וצריך להיעזר בנציגי השירות והמכירה במקום.

עיצוב המזגן -
לרוב המזגנים יש צבע לבן. לפעמים יהיו מזגנים בצבע אפור. ישנם חנויות המוכרות מזגנים בצבעים שונים. לא לכל חלל מתאים מזגן צבעוני. כאשר בוחרים מזגן צבעוני, מומלץ לרוב לבחור מזגן בעל צבעים זוהרים, או צבעיים מטאליים. לפעמים, אפשר להיעזר במעצבת פנים, כאשר רוצים לשלב את המזגן עם עיצוב החדר בצורה מיוחדת ונכונה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מכירת מזגנים
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם