אזור
עיר
מזגנים בנתניה

מזגנים בנתניה

כשאתם מחפשים מזגנים בנתניה כדאי קודם כל להכיר את סוגי המזגנים הקיימים כיום בשוק

הסבים והסבתות שלנו גדלו ללא מזגנים כלל. בדור ההורים כבר פיתחו את מזגני החלון, אך בדור שלנו ישנה התקדמות משמעותית בתחום המזגנים וכיום אין כמעט בית ללא מזגן. כיצד בוחרים מזגנים בנתניה? אנחנו מאמינים שבחירה נבונה יכולה להיעשות רק אחרי שמכירים את כל האפשרויות.

סוגי מזגנים
ישנם הבדלים בין מזגנים המותאמים לבית ולדירת מגורים לעומת מזגנים המיועדים לעסק גדול או לשטח מסחרי ומוסד, אולם ניתן לחלק אותם באופן כללי לקטגוריות הבאות:

מזגן מפוצל הוא מזגן בו יש פיצול בין יחידת המנוע ויחידת האוורור, ומכאן שמו. הפיצול מאפשר פעולה שקטה של המזגן, אך החיסרון הוא שכל מזגן מגיע עם יחידת מנוע, דבר אשר יכול להיות בעייתי כאשר רוצים להתקין אותו בדירת מגורים בבניין או בבית פרטי, שכן לא תמיד יש מקום למספר רב של מנועים ולעתים גם שאר הדיירים יתנגדו לכך בטענה שזה פוגם במראה החיצוני של המבנה, ובצדק. את המזגנים המפוצלים אפשר לחלק לשתי קבוצות: מזגנים עיליים הממוקמים בחלק העליון של הקיר ומזגני רצפה, הממוקמים בחלק התחתון.

אי אפשר לדבר על סוגי מזגנים בלי להזכיר מזגן מיני מרכזי. בשיטה זו יש מנוע אחד המאפשר קירור של מספר חדרים באמצעות צינורות אוורור. החיסרון: לא ניתן לקרר חדר אחד בלי לקרר את שאר הבית.

היכן קונים מזגנים בנתניה?
התשובה ברורה. מזגנים קונים רק מחברתנו, אור שיווק. אנחנו מספקים שירותי מיזוג מתקדמים ללקוח פרטי וגם ללקוחות עסקיים ומוסדיים, כאשר הדגש שלנו הוא על התאמת פתרון המיזוג באופן אישי לכל לקוח ולקוח, בהתאם לצרכיו ודרישותיו.

כשאתם מזמינים מאתנו מזגן אתם מקבלים שירותי מכירה מקצועיים המגיעים עם תעודת אחריות לכל מזגן. בנוסף נדאג להתקין את המזגן בביתכם ונעמוד לרשותכם במידת הצורך אם תזדקקו לשירותי תיקונים.

כשאתם מחפשים שירות אדיב ומקצועי, של חברת מזגנים בעלת ניסיון, אתם מחפשים אותנו. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לרשותכם בבחירת מזגנים לבית או לעסק שלכם.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגנים בנתניה
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם