אזור
עיר
מזגנים בדימונה

מזגנים בדימונה

למפעל, עסק או בית פרטי – זוהי רשימת שירותי המיזוג שתוכלו לקבל מחברתנו בדימונה

דימונה היא אחת מערי הנגב ומלבד האוכלוסייה המגוונת אשר מתגוררת בעיר, המקום ידוע בשל המפעלים הרבים שהוקמו באזור והתעשייה הענפה. רכישת מזגנים למקומות אלו זו אינה משימה פשוטה. לכל מפעל ועסק יש להתאים את מערכת המיזוג בהתאם לנתונים של המבנה והתשתיות הקיימות ולוודא שהעצמה של המזגנים תשפיע על כל החלל. לשם כך יש צורך ביכולת לתכנן מערכת מיזוג מתקדמת, ובקיאות בכל המוצרים החדישים ביותר שיצאו לשוק. במקרים בהם כבר יש מערכת מיזוג, צריך לדעת כיצד ניתן לייעל אותה או לשדרג במטרה להתאים את המערכת לפתרונות המודרניים הקיימים כיום. כשצריך מזגנים בדימונה, פונים אלינו, לחברת אור שיווק. אצלנו תוכלו לקבל מגוון רחב של פתרונות מיזוג.

מזגנים בדימונה – רשימת השירותים אנו מציעים למוסדות, מפעלים ועסקים
בחברתנו תוכלו לקבל שירות אשר כולל את כל התחומים הבאים:

● ייעוץ מקצועי לגבי פתרונות מיזוג וסקירת האפשרויות השונות.
● תכנון מערכת מיזוג בהתאמה אישית לנתוני המקום, התשתיות והצרכים הייחודיים של הלקוח.
● ביצוע והתקנת מערכות קירור ומיזוג מהמתקדמות ביותר הקיימות כיום בשוק.
● הצעת מחיר מסודרת ופירוט מה כלול בתוכה.
● אחריות ושירותי תחזוקת מזגנים שנתית.
● מערך טכנאי מיזוג הערוכים לטפל בכל סוגי התקלות, באמצעות שירות מרחוק או הגעה של טכנאי לשטח, גם במקרים דחופים מהיום להיום.

אור שיווק – לא רק למגזר העסקי והמסחרי
יש לכם תקלה במזגן בבית? מעוניינים לקנות מזגן חדש ומתלבטים איזה דגם יתאים? פותחים משרד ומחפשים פתרונות מיזוג? אנחנו כאן לשירותכם, עם מעטפת רחבה של שירותים בתחום המזגנים.

כשאתם פונים אלינו אתם מקבלים שירות מקצועי, מהיר ואמין, מחברה בעלת ניסיון רב במכירה, התקנה, תחזוקה ותיקונים. אנו מקפידים על יחס אישי לכל לקוח ועל זמינות גבוהה, כדי שנוכל לתת לכם מענה בשעת הצורך.

בכל שירות הקשור למזגנים בדימונה אנו מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר ונשמח לענות על כל שאלותיכם בסבלנות רבה, לקבוע פגישת ייעוץ ראשונית ולשלוח הצעת מחיר מסודרת.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגנים בדימונה
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם