מזגן רב מאייד

מזגן רב מאייד

אור שיווק - להתאים את התפוקה לצריכה

מזגן רב מאייד משפר את ההנאה מהמזגן בצורה משמעותית.
איך הטכנולוגיה עובדת?


מזגן פונקציונאלי
כשניגשו להתקנת מזגן לפני שני עשורים, היו מתקינים מזגן מרכזי,  כאשר מנוע אחד השפיע על כל החללים אליהם פנו חלונות המזגן, לכל חדר פתחו חלון מהצינור המרכזי שהוביל את האוויר מהמדחס, בצורה זו כאשר הופעל המזגן המדחס שיחרר אותה כמות של אוויר לכל החדרים. האוויר פרץ בצורה שווה לעבר כל החללים. עובדה זו גרמה לכך שכאשר המזגן הופעל היו חדרים שנהנו מטמפרטורה אופטימאלית והיו כאלו שבהם הטמפרטורה הייתה קיצונית, חמה מידי או קרה מידי.

במהלך השנים היו מהנדסי המזגנים ממליצים על התקנה של מזגן בכל חדר בנפרד. באופן זה יכלו ליהנות מהשימוש בחדרים השונים כך שהטמפרטורה הייתה מתאימה לחדר הספציפי, גם העלויות היו בהתאם אם בעבר כל הפעלה הייתה דורשת כוח רב של חשמל התקנת מזגן בכל חדר חסכה מאוד בשימוש בחשמל.

נוסחה מושלמת
מזגן רב מאייד הביא את הבשורה האמתית לשימוש רב תכליתי במזגן, הוא מותקן כיחידה אחת, אך משפיע בכל חלל בנפרד, העובדה שהוא רב מאייד מאפשרת לו התאמה מושלמת לכל חלל בפני עצמו, אין השפעה של חדר אחד על השני, כך שהשימוש במזגן הופך אותו לפונקציונאלי וחסכוני כאחד, הוא מספק למשתמש את הצרכים השונים, בצורה מושלמת.

מעלותיו של מזגן רב מאייד

  • * יעיל – מזגן זה יכול להתאים את עצמו לחללים השונים אליהם הוא פונה. הוא משחרר לחדר את האוויר הנצרך לו באופן ישיר בלי להתחשב בטמפרטורה בחדרים האחרים.
  • * חסכוני – הפעלת הכוח בהתאמה לחדר גורמת למזגן להשקיע פחות משאבים וכך לגרום לצריכה מועטה באופן יחסי של המזגן.
  • * אסתטי – המזגן מותקן הצורה כזו שכלפי כל חדר פונה חלון אחד בלבד, כך שאין צורך להתקין על הקיר מזגן גדול הפוגע במראהו של החדר.


אין ספק שמזגן רב מאייד הוא הנוסחה המוצלחת ביותר והמנצחת של מזגן המיועד לחללים רבים, הוא פותר את כל הבעיות שהיו במזגנים המוכרים ומצליח להינות את המשתמשים מכל ההיבטים.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגן רב מאייד
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם