טכנולוגיית INVERTER

טכנולוגיית INVERTER

טכנולוגיית INVERTER – לקרר את הבית ביעילות!

לקראת עונת הקיץ, אנשים רבים מחליטים לקנות מזגן חדש. הקיץ הישראלי החם נעשה קשה משנה לשנה, ולרוב נעשה קשה מאד לעבור את הקיץ בלי מזגן איכותי בבית. ישם הרבה מאד סוגים של מזגנים, כמו גם הרבה מאד יצרניות של מזגנים, ולעיתים קרובות קשה לבחור בין המזגנים השונים. בשנים האחרונות ניתן לראות יותר ויותר מזגנים בטכנולוגיית אינוורטר – INVERTER, אשר מומלצים מאד על ידי חנויות למכשירי חשמל כמו גם על ידי יצרניות המזגנים השונות. מהי הטכנולוגיה הזו, ולמה היא כל כך מומלצת? לשם כך יש לדעת, קודם כל, כיצד פועלים מזגנים רגילים.

איך פועל המזגן?
מזגנים פועלים על ידי מדחס, אשר מגיע כיחידה נפרדת של המזגן, אותה מתקינים מחוץ לבית. למדחס יש תפקיד חשוב, אשר מאפשר למזגן לקרר: המדחס מזרים אוויר בלחץ חזק, והופך אותו לנוזל. כאשר המזגן מקרר את הנוזל, הוא הופך שוב לגז, אשר מוזרם החוצה מן המזגן אל החדר, וכך מקרר את החדר כולו, ובמקביל סופח את החום שקיים בחדר. התהליך הזה, של הקירור, נשלט באמצעות תרמוסטט שקיים בכל סוג של מזגן. כאשר החדר נעשה קר, התרמוסטט חש בטמפרטורה הקרה, ומכבה את המדחס. כאשר המדחס אינו פועל – גם המזגן אינו פועל, כמובן. רק כאשר החדר מתחמם בשנית, המדחס נדלק מחדש, והמזגן חוזר לקרר את החדר, וחוזר חלילה.

טכנולוגיית INVERTER
מזגן שפועל בטכנולוגיית אינוורטר INVERTER מקרר את החדר באופן זהה לזה של מזגן רגיל. טכנולוגיית אינוורטר INVERTER היא טכנולוגיה אשר מונעת מן המדחס לכבות. במקום שהתרמוסטט יכבה את המדחס, הוא דואג לוויסות של פעולת המדחס, ולמען הדיוק – לוויסות של מהירות הפעולה של המדחס. ככל שהחדר חם יותר, המדחס פועל במהירות גבוהה יותר, וכאשר החדר מתקרר, מהירות הפעולה של המדחס יורדת, כך שעוצמת הקור נחלשת.

יתרונות הטכנולוגיה
טכנולוגיית INVERTER חוסכת בחשמל, משום שכל הפעלה של המדחס דורשת כמות חשמל גבוהה. בנוסף, הטכנולוגיה מאפשרת יצירה של טמפרטורה אחידה בחדר, ללא גלים חוזרים של חום וקור.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

טכנולוגיית INVERTER
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם