טכנולוגיית מזגן אינוורטר

טכנולוגיית מזגן אינוורטר

עומס החום בכל מבנה אינו יציב והוא משתנה לאורך שעות היממה, בבוקר ובערב יהיה בדרך כלל קר יותר מאשר בצהריים, גם כמות האנשים המשתנה, אביזרים ומכונות שמופעלים או מופסקים, אלו משפיעים אף הם על הדינאמיות שזבמזג האוויר.

על מנת שיהיה לנו נוח ונעים לאורך כל היממה יש צורך לשמר בכל העת את הטמפרטורה הקבועה. מזגן אינוורטר נותן לנו מענה מושלם בנושא הזה ובנוסף, מרוויח הצרכן מבונוס נוסף, מדובר במערכת ירוקה חסכונית בחשמל.

משמעות המונח אינוורטר "Inverter" היא המרה, כאשר הכוונה היא לשינוי התפוקה של המדחס וזאת על ידי שינוי מהירותו של המדחס לשם השמירה על הטמפרטורה היציבה בחלל.

טכנולוגיית מזגן אינוורטר - כי טכנולגיית אינוורטר תעניק לצרכן מספר יתרונות:

חיסכון בצריכת החשמל - הודות לפעולה הרציפה אך המשתנה של מדחס האינוורטר (כלומר - היחידה החיצונית) אפשר לרדת לרמת עבודה של 15%. כלומר, גם כאשר הופעלה יחידה אחת בלבד בכל הבית, תספק המערכת את התפוקה רק עבורה. כמובן שככל שיותר יחידות יעבדו, כך תספק היחידה החיצונית תפוקה גבוהה יותר. בנוסף, המערכת יודעת לחלק ולאזן את התפוקה לכל חלל על פי העומס היחסי באותו חלל מסוים, כלומר היא תדע לתת יותר תפוקה לחלל שסובל מעומס חום רב יותר.

טמפרטורה יציבה וקבועה - מערכות האינוורטר מגיעות לרמת דיוק גבוהה של כחצי מעלה מהטמפרטורה שדרשתם. דיוק זה מעניק תחושת אוויר יציבה ומשובחת אין את קפיצות החום והקור כפי שמורגשות במזגנים הרגילים. עובדה זו מורגשת היטב במיוחד באוויר הנעים והלוא יבש בחורף, בניגוד למזגנים רגילים המייבשים מאוד את האוויר, וגורמים לתחושה לא נעימה. מזגני אינוורטר שומרים על אוויר לח ונעים.

מה ההבדל בין המזגן הרגיל לבין מזגן הפועל באמצעות טכנולוגית אינוורטר? 
טכנולוגיית מזגן - Inverter (אינוורטר) זוהי טכנולוגיה שנמצאת הן בסדרת ה-City Multi והן בסדרת ה-Power Multi כאשר משמעותה: טמפרטורה קבועה בזכות פעולת המדחס בתפוקה המשתנה אך הרציפה. כלומר, המדחס עובד תמיד ואינו מבצע פעולת ON/OFF שמוכרת לנו מהמזגנים המפוצלים או המיני מרכזיים, על כן הטמפרטורה נשמרת בטווח דיוק של חצי מעלה לעומת 4-5 מעלות צלזיוס במזגנים הרגילים. עבודה רציפה מבטיחה גם חיסכון משמעותי בחשמל ביחס למזגנים רגילים.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

טכנולוגיית מזגן אינוורטר
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 453 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם