מזגן מפוצל

מזגן מפוצל

מזגנים הם אחד הכלים היעילים ביותר, הזולים ביותר והנפוצים ביותר לקירור וחימום הבית. בין סוגי המזגנים ניתן למצוא את המזגן המפוצל, שלו יתרונות רבים, לקירור וחימום, לבתים פרטיים, בתי דירות, משרדים, ובניינים.

מהו מזגן מפוצל?
מזגן מפוצל הוא מזגן שמרוחק מהמדחס שלו (בניגוד למזגן חלון) מזגן מפוצל יכול להיות מזגן עילי, או מזגן רצפתי, מזגן בעל יחידות קירור שונות לכמה חדרים ועוד.
היתרונות של מזגן מפוצל הם בשימוש שקט יותר במזגן, ואיכות גבוהה יותר של המזגן, הדור החדש של מזגנים מפוצלים הולך ומתקדם כל הזמן, למזגני אינוורטר, למזגנים שקטים יותר, וחסכוניים יותר בשימוש בחשמל.

מזגן עילי מפוצל
זהו אולי המזגן הפופולרי ביותר בשוק המזגנים המפוצלים. ניתן למצוא כמעט לכל חברה כמה דגמים של מזגנים עיליים, בגדלים שונים, ובעוצמות שונות, המתאימים לגדלים שונים של חדרים, ולפרמטרים נוספים. העיצוב של מזגנים עיליים הלך והשתפר עם השנים, והיום ניתן לומר שבחירת מזגן עילי מפוצל נעשית גם לפי שיקול של יופי ומראה. המזגנים העיליים היום מעוצבים בעיצוב מודרני ויוקרתי, כדי שישתלבו בחדר בצורה הרמונית, ויפה.

מזגן מיני מרכזי
המזגן המיני מרכזי הוא יחידת מיזוג שמקררת את כל הבית או המשרד. כאשר גוף המזגן עצמו בד"כ מוסתר, ומיזוג האוויר עצמו עובר בתעלות. הדלקת המזגן מחממת או מקררת את כל החדרים בבית. בעבר נטו להמליץ יותר על מזגן מיני מרכזי, אולם כיום, יש מי שמעדיפים להמליץ על מזגן עילי לכל חדר- כך ניתן גם לחסוך באנרגיה, וגם לחסוך בעלות התקנה של מזגן מיני מרכזי יקר.

מזגן רצפתי
המזגן הרצפתי זהו מזגן פופולארי ישן, כיום פחות משתמשים במיזוג רצפתי אלא אם כן ישנה דרישת אדריכל מדוייקת, משום שמיזוג מסוג זה הינו הדגם ישן והתחלתי של סוגי המזגנים השונים.

כיצד תבחרו מזגן מפוצל ?
בחירת מזגן נעשית על פי כמה פרמטרים- סוג המזגן, גודל החדר, והחברה. לפני שקונים מזגן, מומלץ להתייעץ עם איש מיזוג אוויר שימדוד את גודל החדר, ואת כיווני האוויר, והבידוד בחדר, וימליץ על מזגן שמתאים לצרכים הייחודיים של כל חדר. כך תוכלו לדעת מה כוח הסוס שכדאי לכם לרכוש עבור גודלו של החדר. בשוק קיימות מגוון חברות מזגנים, והבחירה בהם נעשית לפי פרמטרים שחשובים לכל אחד, כמו עיצוב, אחריות, סוג המזגן, ועוד שיקולים שונים.


עוד בנושא מזגן מפוצל


נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגן מפוצל
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 453 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם