מזגן עילי

מזגן עילי

מזגן עילי
מזגן עילי הוא מזגן מסוג מזגן מפוצל - אשר יחידת המנוע שלו מרוחקת מיחידת הקירור והחימום שלו. התקנת המזגן נעשית על קיר- בהתקנה גבוהה ומכאן שמו מזגן עילי.
למזגן עילי יש יתרונות רבים שהופכים אותו לבחירה כמעט בלעדית להתקנת מזגנים מפוצלים כיום.

מזגן עילי חוסך במקום
בעבר רוב המזגנים היו מזגנים ריצפתים. מזגנים אלו היו עמידים מאוד, חזקים, ומקררים או מחממים היטב את החלל. אולם, הם תפסו מקום נרחב בבית, לעיתים אפילו חצי קיר. אי אפשר היה לשבת לידם בגלל עוצמת הקירור והחימום שלהם, הם היו רועשים במיוחד. המזגן העילי חוסך מקום, הוא קטן יחסית וקומפקטי, מעוצב בצורה יפה, כך שישתלב בחלל בהרמוניה. המזגנים העיליים החדשים הם מזגנים שקטים, פיזור האוויר שלהם הרמוני, ונעים, כך שאפשר לשבת בכל חלל החדר וליהנות ממיזוג אוויר.

מזגן עילי חוסך בחשמל ובאנרגיה
קירור הבית או חימומו בעזרת מזגן הוא הדרך הזולה ביותר למזג את הבית. הדור החדש של מזגנים עיליים שיפר עוד יותר את ביצועי המזגנים, והפך אותם לחסכוניים עוד יותר בחשמל, ועוצמתיים יותר, כך שאתם מקבלים יותר עוצמה, בפחות חשמל.

מזגן עילי מעוצב
כחלק מהשיפור של הדור החדש של המזגנים, ניתן דגש נרחב על המראה של המזגנים. ורוב המזגנים החדשים מעוצבים בצורה מודרנית, כדי שישתלבו בחדר, ולא יפריעו למראה שלו. מזגנים מגיעים בצבעים שונים, ובעיצובים שונים, עם הדפסים, או תאורה מיוחדת. יש מי שהבחירה הסופית במזגן נעשית על פי המראה שלו, והשילוב שלו בחדר.

בחירת מזגן עילי
בחירת מזגן עילי חשוב לעשות בהתייעצות עם איש מקצוע. יש נטייה לחשוב שכדי לדעת איזו עוצמת מזגן צריך לקנות, ואיזה סוג של מזגן, צריך רק לחשב את גודל החדר, אולם לכיווני האוויר, לבידוד של החדר, ולמיקום שלו בבית יש משמעויות נוספות, שיכולים לשנות את בחירת כוח סוס של המזגן. לכן, יש להתייעץ לפני הקנייה עם מתקין מזגנים, על מנת לבחור מזגן בגודל שמתאים לחדר שלכם.

מזגן עילי הוא הבחירה הבטוחה שלכם למיזוג האוויר בבית, לחימום או לקירור שלו בצורה חסכונית ויעילה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגן עילי
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם