מזגן רצפתי

מזגן רצפתי

מזגן רצפתי
מזגנים רצפתיים היו נפוצים בבתים פרטיים בעבר, וכיום ניתן למצוא אותם בחללים גדולים כמו משרדים, בנקים, מוסדות בתי ספר, וכדומה, או בבתים פרטיים אלו מי שמעדיפים דווקא מזגן רצפתי.

יתרונות המזגן הרצפתי
למזגן רצפתי יש יתרונות על פני מזגנים אחרים- הוא נחשב למזגן אמין, ואיכותי, בעל יכולת קירור וחימום מהירות, הטכנולוגיה שבה הוא בנוי מאפשרת לו לעבוד בצורה מהירה, לחמם ולקרר את החדר.

אולם מזגן רצפתי פחות מומלץ לבתים פרטיים, בגלל סיבות שונות, וכיום נוטים להשתמש במזגן עילי, כאשר ניתן. המזגן הרצפתי רועש במיוחד, ולכן פחות מומלץ לבתים ודירות, בהם נרצה שרעש המיזוג יהיה מינימלי. בנוסף, הדירוג האנרגטי של מזגנים אלו הוא נמוך- הם לא חסכוניים בחשמל ועלות ההפעלה שלהם יקרה יחסית.
בנוסף, התקנת מזגן רצפתי חוסמת חלק מהמרחב הציבורי, ומנטרלת לעיתים קיר שלם משימוש בבית. לעיתים, בגלל עוצמת האוויר שיוצאת מפתחי האוורור של המזגן הרצפתי אי אפשר לשבת לידו.

מזגן רצפתי למוסדות
מזגן רצפתי מתאים במיוחד לקירור מבנים גדולים, או חדרים גדולים, כמו למשל משרד מחולק, שלא ניתן להתקין בו מזגן מיני מרכזי. כמה מזגנים ריצפתים שיפוזרו בחדר, יהפכו את הקירור והחימום  של החדר לקלים, ומהירים יותר. כיום מזגנים אלו מגיעים ביחידות גדולות שמתאימות לחדרים אלו. כדי להחליט איזה סוג מזגן רצפתי מתאים לכם כדאי להתייעץ עם מומחה למיזוג אוויר שיעזור לכם לבחור עבורכם את המזגן הרצפתי המתאים ביותר.

כאשר מתקינים מזגנים ריצפתים, ניתן לתכנת כמה מזגנים יחד כיחידה אחת, להידלק ולהיכבות בשעה מסוימת, לפעול בטמפרטורה מסוימת ועוד, כך משיגים יחידת קירור איכותית ויעילה, שנותנת תפוקת קירור וחימום גבוהה ומהירה בעלות סבירה. התקנת יחידות של מזגנים רצפתיים מקובלת במיוחד בחדרי תקשורת ושרתים, בבתי ספר, ובחדרי ספורט ואולמות ספורט, בזכות היעילות הגבוהה של מזגנים אלו, העמידות הגבוהה שלהם, ותפוקת הקירור הגבוהה.

אם גם אתם רוצים להתקין מזגן רצפתי, התייעצו עם איש מקצוע, על מנת לבחור את המזגן הרצפתי המתאים ביותר עבורכם, וכדי להקים יחידת מזגנים המורכבת מכמה מזגנים ריצפתים לקירור וחימום אופטימלי לחללים גדולים.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגן רצפתי
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 453 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם