מזגן מיני מרכזי

מזגן מיני מרכזי

מזגן מיני מרכזי
מזגן מיני מרכזי הוא המזגן המומלץ עבור בתים רבים, בארץ, בייחוד במגדלים רבי קומות, שבהם אי אפשר להכניס מספר רב של יחידות מנוע, אל מסתור הכביסה. מזגן מיני מרכזי מאפשר לדיירים התקנת מיזוג איכותי, ללא הגבלה של יחידות מנוע. זו הסיבה שהרבה מהדירות החדשות, מגיעות עם הכנה למזגן מיני מרכזי.

מזגן מיני מרכזי יתרונות וחסרונות
למזגנים מיני מרכזיים יתרונות משמעותיים- המרכזי שבהם הוא צמצום כמות המנועים שמותקנים מחוץ לבית, מה שחיוני במיוחד בבניינים גבוהים. מזגן מיני מרכזי מאפשר לכם לקרר ולחמם את הבית כולו, בצורה מהירה. האוויר עובר בתעלות בתוך קירות מונמכים, ונכנס אל חדרי הבית דרך פתחי אוורור אותם ניתן לסגור או לפתוח בהתאם לצורך בחדרים השונים בבית. כאשר מתקינים מזגן מיני מרכזי, כל הבית יהיה ממוזג, ולא תצטרכו להפעיל או לכבות מזגן בכל כניסה או יציאה מחדר.

אולם מזגן מיני מרכזי לא חף מחסרונות. החיסרון המרכזי של מזגן מיני מרכזי הוא היותו יחידת מיזוג אחת שפועלת בכל הבית, גם אם רוצים לקרר רק חדר אחד בבית. אנשים רבים מעדיפים לא להדליק מזגן של כמה כוח סוס עבור קירור של חדר אחד וכך הם נמנעים מהדלקות.
חיסרון נוסף הוא מחיר המזגן המיני מרכזי, ומחיר ההתקנה הגבוה של המזגן. כאשר יש הכנה למזגן מיני מרכזי, המחיר יורד, מכיוון שאין צורך ביצירת תעלות, והנמכת תקרות. אולם גם כך המחיר נחשב לגבוה משמעותית, יחסית להתקנת מזגן עילי.

כיום קיימים בשוק מזגנים מיני מרכזיים מתקדמים, שבאים לפתור את החסרונות הללו. והפכו את המזגן המיני מרכזי לבחירה אטרקטיבית יותר, כדוגמת מזגנים חסכוניים יותר בחשמל, שקטים יותר, או עם פתחי אוורר אטומים שמאפשרים סגירה הרמטית יותר של המיזוג והפניית האוויר אל החדרים הרלוונטיים.

כדי לדעת מה עוצמת המנוע שתצטרכו עבור מזגן מיני מרכזי, כדאי ומומלץ להתייעץ לפני הרכישה עם מתקין המזגנים שלכם, שיחשב עבורכם את גודלו המיטבי של המנוע, ושל כוח הסוס של המזגן על מנת שתקבלו עוצמת קירור וחימום טובה ויעילה ביותר לבית שלכם.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגן מיני מרכזי
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם