אזור
עיר
מזגנים בצפון

מזגנים בצפון

מה חשוב לדעת על תעודת אחריות למזגן?
כל מזגן חדש אמור להגיע עם תעודת אחריות, אולם מה תעודה זו כוללת ומה חשוב שתדעו? דאגנו להביא לכם את התשובות.

כחלק מהעבודה השוטפת, חברתנו מספקת גם שירותי מכירת מזגנים בצפון, לצד שירותי התקנות ותיקונים, ולא פעם נתקלנו במצב שלקוחות חשבו שהחלפת חלקי חילוף מסוימים במזגן לא אמורים לעלות להם כסף או שהם לא ידעו שניתן לקבל שירותי תיקון בסיסיים של טכנאי מזגנים בחינם, במסגרת האחריות. כעת ננסה לעשות מעט סדר בנושא האחריות על מזגנים.

מה כלול בתעודות האחריות השונות?
ישנן מספר חברות מזגנים בצפון וסביר להניח שלכל חברה יש מדיניות שונה לגבי היקף האחריות, אולם באופן כללי ניתן לומר שחברות מזגנים מתחייבות לתקן את מוצריהן במקרים של קלקול שאינו נובע מפעולות במזיד של הלקוח. החלפת חלק מן הרכיבים, כגון המאייד, גם יכולים להיות כלולים בתעודת האחריות, ביחד עם הובלה למעבדה והחזרה לבית הלקוח. עם זאת, החברות לא לוקחות אחריות על קלקול הנובע מאי התאמה של המזגן למידת העומס ונתוני המבנה, נזקים הנגרמים כתוצאה משיפוצים בבית כמו צביעה, שבירת קיר גבס, הוצאת המזגן ממקומו וכן הלאה.  כמו כן חברות בדרך כלל לא יכסו נזקים שיגרמו למשל לשכנים שלכם, אם המזגן גרם לרטיבות בדירתם, או אם הזמנתם שירותי טכנאי לא דרך החברה או שצד שלישי ביצע תיקונים במזגן.

יש גם אחריות על ההתקנה עצמה, והיא תלויה בכך שהמזגן יחובר על ידי מתקין מוסמך, לכן אם אתם מחפשים מזגנים בצפון, ודאו שאתם מקבלים גם שירותי התקנה מקצועיים.

אחריות על מזגנים בצפון מתחילה בפנייה לחברה אחראית עם ותק
מעבר לאחריות על המוצר עצמו ותעודת אחריות על ההתקנה, אתם צריכים לדעת שיש לכם כתובת לכל מקרה של תקלה וגם צוות מקצועי שיידע לתת לכם מענה אם תזדקקו לתכנון מערכת מיזוג מתקדמת, או תרצו לשדרג את המזגנים הישנים.

נעים מאד, חברת אור שיווק. חברתנו מתמחה במתן פתרונות מיזוג, שירותי מכירה, תיקונים והתקנות מזגנים מכל הסוגים, ללקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים. לחברתנו יש מוניטין של חברה מקצועית ואמינה ובאתר שלנו תוכלו להתרשם מתיק העבודות המגוון וההמלצות החיוביות.

אנחנו מאמינים שאחריות מתחילה בפנייה לחברה אחראית, בעלת ניסיון בתחום המיזוג וידע מקצועי נרחב, וזה בדיוק מה שתמצאו אצלנו.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגנים בצפון
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם