אזור
עיר
מזגנים בעפולה

מזגנים בעפולה

שימוש חכם במזגנים
הסתיו כבר כאן אך מזגנים בעפולה עדיין עובדים במרץ, וכך גם בשאר רחבי הארץ. זה כוחו של הרגל. אך אם אתם מעוניינים שהמזגנים שלכם יעבדו לאורך זמן בצורה תקינה, כדאי ללמוד איך להשתמש בהם בצורה חכמה.

האם יש הצדקה להפעלת מזגנים בעפולה בימים אלו? אולי במהלך שעות הצהריים החמות, אך בשאר היום כבר בהחלט נעים ולא חם כפי שהיה עד לפני חודש. עם זאת, ישנם מצבים מיוחדים בהם עדיין צריך להפעיל מזגנים בעפולה, כמו בתי חולים, עסקי מזון, משרדים סגורים שאין בהם פתרונות אוורור מספקים או חלונות ובבתים של אנשים הסובלים מגלי חום בשל מצבם הבריאותי. איך בכל זאת אפשר לעשות שימוש חכם במזגנים במקומות הללו?

הנה מספר טיפים:
הטיפ הראשון הוא לקנות מזגן שמתאים בעצמתו למידות החדר ונתוני המבנה. מזגן חלש מדי עלול לא לעמוד בעומס ומזגן חזק מדי יצרוך הרבה חשמל ואתם תראו את זה בחשבון החודשי.

הטיפ השני הוא לסגור את החלונות כשאתם מפעילים את המזגן. זה חשוב כדי שהמזגן יוכל לשמור על טמפרטורה אחידה בלי להתאמץ יותר מדי.

הטיפ השלישי הוא לכוון את המזגן לטמפרטורת החדר, כלומר בין 23-25 מעלות. מתחת לזה המזגן יתאמץ יותר וצריכת החשמל תעלה בהתאם.

היכן קונים מזגנים בעפולה?
אחד המקומות בהם תוכלו לקנות מזגן בעפולה זה אצלנו, בחברת אור שיווק. חברתנו מתמחה במתן פתרונות מיזוג לכל המגזרים, בין אם מדובר בבית פרטי, בעסק או במוסד גדול. לקוחותינו יודעים שאצלנו ניתן לקבל שירותי מכירה מקצועיים לצד שירותי תיקונים והתקנות של כל סוגי המזגנים ומערכות המיזוג.

אנו מציעים לכם שירות אדיב של צוות מוסמך ובעל ניסיון, שעבר את ההכשרה הנדרשת ויש לו את הכלים לייעץ לכם לגבי קניית מזגנים מתאימים, שיהיו גם חסכוניים בצריכת החשמל וגם יעמדו בעומס. כל מוצר וכל שירות מגיעים כמובן עם אחריות, וחשוב לנו שתהיו מרוצים ותוכלו ליהנות מהמזגן לאורך זמן.

אם יש לכם עוד שאלות, או שאתם מעוניינים לקבל מידע נוסף, נשמח לסייע. בטלפון, במייל או בהשארת פרטים דרך האתר- אנחנו כבר נדאג לחזור אליכם בהקדם.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מזגנים בעפולה
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם