מערכות מיזוג אוויר

מערכות מיזוג אוויר

מערכות מיזוג - קשה לנו לדמיין את ימי הקיץ הלוהטים והלחים במרכז הארץ ללא המזגן. וכל זה למרות שעד לא מזמן היה המזגן מוצר מותרות ובמקומות רבים הוא עדיין לא היה מוכר כלל. אך כיום, בכל משרד, חנות ובית ישנו המזגן שדואג לווסת עבורנו את הטמפרטורה הן בקיץ הן בחורף.

ספרו לילדים של היום איך חיינו לפני שני עשורים ואף פחות ללא המזגן. המאווררים עבדו קשה כדי לצנן עבורנו את האוויר, אך אלו הועילו בקושי על ייבוש חלקי של הזיעה ואלי גם על גירוש הזבובים... בחורף, נעזרנו בהסקה החשמלית, בתנורי הספירלות עם האש הגלויה וגם עם תנורי הגז והנפט. החימום היה יקר מאוד, הוא לא היה אחיד אך זה מה שהיה.

היום, בלחיצה על כפתור הופך הבית הלוהט למצונן ונעים, ובחורף, מתחמם הבית כולו באותה השיטה. מסיבה זו כמעט ולא נראה היום בתים שעדיין מוותרים על המזגן.

מערכות מיזוג - קצת היסטוריה

מערכות מיזוג הראשונות שיוצרו הופיעו כבר בתחילת המאה העשרים.

למה חשבו לייצר בכלל ?
זה התחיל במפעלים מכיוון ששם סבלו העובדים מחום גבוה וכבד במיוחד שהכביד מאוד והאריך את זמן העבודה מערכות מיזוג היו פתרון מדהים להגעה לתפוקה ייצור מיירבית במפעלים. מאוחר יותר הגיעו המזגנים גם אל המשרדים ולמבני התעשייה, אחר כך הפכו המזגנים למערכות בעלות תכלית כפולה עם אפשרות של קירור בקיץ וחימום בחורף ורק בתחילת שנות החמישים הגיעו מערכות המיזוג לבתים כפי שכולנו מכירים היום.

כיצד פועלות מערכות מיזוג
מערכות המיזוג פועלות על העיקרון של גז מיוחד הנדחס באמצעות המדחס הנמצא מחוץ למבנה. הדחיסה הזו יוצרת חום והחום מסולק אל האוויר שסובב את המדחס. אותו גז דחוס מוזרם אל המאייד של המזגן ומאפשר לו להתפשט. התפשטות זו צורכת חום ולכן זה גורם להתקררות של האוויר מסביב. וכתוצאה מכך בעזרת המפוח מוזרם האוויר הקר אל החלל שאנו מחליטים למזג. כאשר מדובר בחימום הנעשה בעזרת המזגן, מוזרם הגז הדחוס אל היחידה הפנימית והאוויר מסביב מתחמם ובעזרת המפוח מתבצעת אותה הפעולה כמו בקירור.

כך בעצם ממזגים מקומות גדולים, קניונים, מוסדות ציבוריים וכל ענף התעשייה בישראל ובעולם כולו - בעזרת מערכות מסוג זה ניתן למזג כל חלל תעשייתי נדרש בין אם זה העסק הפרטי שלך, החברה או כל שטח קטן או גדול. 
אנו מתמחים בהתקנה, תכנון ותיקון של מערכות מיזוג לכל סוגי החללים וגם כן לכל סוגי הלקוחות.

על מערכות מיזוג אוויר

חברת אור שיווק מתמחת במתן שירות למערכות מיזוג  - השירות כולל: תכנון מקדים להתקנת המערכות וייעוץ משולב עם הנדסת אקלים בתקן המחמיר ביותר!
אתם יותר ממוזמנים מלפנות אלינו בנושא זה ואנו נעניק לכם שירות שיכלול ייעוץ והכוונה מקצועית וכל זה גם ללא כל עלות.

אנו מציעים פתרונות עבור מערכות למיזוג על ידי צוות מהנדסים מקצועי במיוחד, בכדי שמערכות המיזוג ימזגו נכון ויספקו לכל חלל את הקירור והחימום במינון הדרוש ובהתאמה אישית לכל מקום בהתאם לתנאי החדר ודרך הבנייה - וכמובן שבהתאם לתנאי מזג האוויר באזור הגאוגרפי בו הלקוח נמצא.

התקנת מערכות מיזוג זהו תחום ההתמחות שלנו, פנו עוד היום לקבלת הצעת מחיר.עוד בנושא


נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מערכות מיזוג אוויר
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 453 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם