מערכות התפשטות ישירה DX

מערכות התפשטות ישירה DX

מיזוג אוויר התפשטות ישירה - Direct Expansion
הינה מערכת המשתמשת בדחיסה רחבה של אדי הקרר (הנקראת: RVEC) המבצעת את פעולת מחזור קירור אוויר האספקה ישירות לשטח הממוזג. מערכות DX מקררת ישירות את האוויר המסופק לשטח הממוזג כי המאייד נמצא בקשר ישיר עם אספקת האוויר.

מערכות התפשטות ישירה DX
כאשר מדברים על חימום או קירור של שטח גדול במיוחד כמו מפעלים, עסקים, ווילות, אולמות. התכנון צריך להיות מקצועי, יש לשכור את שירותיו של יועץ מזגנים או מהנדס מזגנים מקצועי עם הכשרה מתאימה, כדי שחלל כזה יהיה עם טמפרטורה נעימה ושווה בכל מקום צריך מקצועיות והבנה עמוקה בהובלת התהליכים.

מערכת ה - Direct Expansion
ההמלצה הפשוטה היא בדרך כלל על מזגן Package מזגן זה הינו מזגן עצמאי המיועד לחימום וקירור של מקומות גדולים, מפעלים, אולמות, מבנים משרדיים, יש לו עוצמה וחלוקה נכונה . מערכות התפשטות ישירהDX  הינן מערכות המורכבות מיחידת מזגן Package, במערכת זו הקירור מתפשט בסליל עצמו – בהובלה.

מקומות השימוש במערכות התפשטות ישירה DX :
אולמות ספורט
- מערכת התפשטות ישירה DX  הפכה להיות נפוצה מאוד, באולמות ספורט נחשבים: כאשר עושים ספורט, משחקים כדורגל, המאמץ הוא רב, ומערכת המיזוג היא קריטית לתפקוד. בחדרי כושר להתעמל תוך חום זה כמעט בלתי אפשרי וכאשר רוצים מתעמלים מרוצים הטמפרטורה חשובה מאוד.

מפעלים – חלוקה נכונה וטובה של האוויר מאפשרת לעובדים לעבוד ביתר יעילות ואפקטיביות, כשעובד סובל מחום או קור זה 'משתק' את פעולתו או לפחות מוריד את היעילות.

אולמות אירועים – אולמות אירועים וכנסים, בהם האורחים שוהים זמן רב מוכרחים להיות נעימים למזמינים ולמוזמנים. השהייה תחת מזג אוויר נעים משאירה בתודעה רגשות חיוביים כלפי האירוע והמקום.

בניינים משרדיים –  בבניין משרדי הטמפרטורה צריכה להיות נוחה, למרות החלל הגדול שבו עובד המזגן, העובדים, הלקוחות כל המבקרים צריכים להרגיש בנוח.

עסקים – קניונים, חנויות ענק. כל מקום בו מסתובבים לקוחות שרוצים שיישארו בחנות וירכשו ככל הניתן, ועובדים רגועים ומרוצים מביאים לקוחות מרוצים השבים למקום.

ההתקנה
במזגנים בעלי מערכת התפשטות ישירהDX  ההתקנה חשובה מאוד, על מנת למקסם את המערכת ולהפיק מהמזגן את המרב והמיטב אותו הוא יכול לספק. מתקין בעל מקצוע הוא קריטי, יועץ מזגנים עם הכשרה מתאימה ידע להפנות למתקין המתאים כדי שימקם נכון את המדחס, המאיידים וכל המערכת - שלאורך כל הסליל יש לה השפעה על הטמפרטורה בחדר. התקנה טובה הינה מתכון לשימוש מצוין.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מערכות התפשטות ישירה DX
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם