מערכות מיזוג מולטי אינוורטר

מערכות מיזוג מולטי אינוורטר

מזגן מולטי אינוורטר - שליטה בכל החלל

מולטי אינוורטר- הינה מערכת מודולרית מיני VRF-VRV, אשר פועלת בשיטת האינווורטר במספר חללים במקביל ומשחררת אוויר מתאים לכל חלל בהתאם לצריכה המשתנה בחלל.

מערכות המיזוג החדישות: מערכות מיזוג מולטי אינוורטר - הינן מערכות המשדרגות את הייחודיות של המזגן החסכוני אינוורטר - במערכת האינוורטר המדחס מזהה את התפוקה הדרושה לחלל ולפי זה הוא מנווט את המהירות, ומשחרר אוויר מתאים לחדר בצורה זו הוא יעיל יותר ומצליח לחסוך בחשמל. צריכת החשמל יורדת משום כשיש צורך להמעיט בשימוש הוא מזהה את זה ומפעיל עוצמה פחותה שמטבע הדברים צורכת פחות חשמל. מערכת המולטי אינוורטר הינה מערכת של מזגן רב תכליתי, מודולרי, המאפשרת לחבר למדחס חיצוני אחד עד חמש יחידות פנימיות, יכולת זו מאפשרת שימוש אפקטיבי בחללים רבים במקביל, תוך שמירה על מיזוג מתאים, חיסכון בחשמל ושליטה בצרכים המשתנים בכל חדר.

עד היום על מנת לחסוך בחשמל היה צורך להתקין מזגן בכל שטח, כדי שהמזגן המרכזי לא יפעל בכל עוצמתו כאשר השימוש הוא בחדר אחד בלבד, גם בחלל החדר היתה בעיית חלוקת המיזוג בחדר בצורה שווה. מזגן האינוורטר  הביא שינוי משמעותי שהביא פתרון לחלוקת המיזוג בחדר תוך חיסכון בחשמל, כמזגן חכם המתאים את עצמו למשתנים בחדר, גם במזגן זה היה צורך במכשיר  לכל חדר לחוד.

מזגן סופר חכם
מזגן המולטי אינוורטר הינו מזגן סופר חכם. הוא יכול להיות מותקן עם מנוע אחד ולשרת מספר חדרים במקביל, כאשר יש אפשרות לנווט בכל חדר את הצורך המתאים לחלל הספציפי. כאשר בחדר אחד הופעלה מכונה והטמפרטורה עלתה, הוא נותן תפוקה רבה יותר לחדר בו עלתה הטמפרטורה. וכן להיפך עם אחד החדרים התרוקן מאנשים המזגן מוריד את פעולתו בחלל זה.

אחרי תקופת שימוש במערכת מולטי אינוורטר ההוצאה מחזירה את עצמה. מחיר חשבון החשמל יורד באופן ניכר, וניתן לחוש באופן מידי את הפער, גם אם מחיר המולטי אינוורטר הינו גבוה בהרבה ממזגן רגיל התוצאה אם השנים היא של עלות נמוכה בהרבה ממזגן רגיל.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מערכות מיזוג מולטי אינוורטר
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם