צ'ילרים ומערכות קירור מים

צ'ילרים ומערכות קירור מים

המזגנים קיימים היום בכל מקום. קשה לנו לדמיין את החיים ללא המזגנים הללו. אך אי אפשר להתכחש לעובדה כי כולנו מחפשים פתרונות להוזיל את עלויות החשמל הגבוהות בעקבות השימוש האינטנסיבי במערכות מיזוג האוויר. צ'ילרים הם מערכות קירור העשויות לתרום לנו בעניין הזה.

מה הם אותם צ'ילרים? מדובר בפתרונות קירור מעולים למבנים המכילים מספר חדרים, כמו גם למתקנים תעשייתיים מורכבים. הצ'ילרים הם מערכות קירור סגורות שפועלות על קירור של המים הנמצאים בתוכם וצינורות מיוחדים מעבירים את המים הללו לכל חלקי המבנה אל יחידות הקצה אשר מותקנות בכל חדר. המים הקרים הם אלו שמצליחים לקרר את האוויר בחלל המבוקש. חשוב לציין כי המים מתקררים בעזרת גז קר שלא בא כלל במגע עם המים ואינו נוגע בהם.

איך זה עובד?
בכל חלל שבשטח המבנה, ישנו מפוח מיוחד וכאשר מדובר בשטח גדול יותר ישנן יחידות הנשלטות בקביעה של הטמפרטורה המתאימה. הצ'ילרים פועלים באמצעות מערכות הקירור הנמצאות בדרך כלל מחוץ למבנה והוא זה שאחראי על המים הנכנסים והיוצאים.

למה צ'ילרים?
1.
כי הצ'ילרים הם חסכוניים בחשמל, ומי מאתנו לא היה רוצה ליהנות מהמזגן בלי נקיפות מצפון על חשבון החשמל שתופח מדקה לדקה בגלל פעילותו של המזגן זולל החשמל.
2. כי לאחר התקנה מקצועית, נדרשת תחזוקה מינימלית ביותר, וזה בעצם מה שכולנו מחפשים.
3. כי מדובר בפתרון קירור יעיל ואמין במיוחד שיכול לשמש לאורך ימים ושנים, ביחס לכל פתרון אחר שהשוק מציע היום בתחום של קירור ומיזוג אוויר.
4. כי ההתקנה שלהם נעשית בחלק הפנימי שבקיר מבלי לפגוע בעיצוב של המבנה, עובדה זו מייקרת באופן משמעותי את הנכס, היות ואנשים רבים מעדיפים את מיזוג האוויר כאשר הוא מובנה באופן אסתטי ואינו פוגע במראה הכללי של הבית או המבנה.
5. כי הם דורשים הרבה פחות חשמל מכל מערכת קירור אחרת, ולכן הם תורמים לחיסכון משמעותי מהעלויות לחברת החשמל.

אז מכל הסיבות, הכי כדאי לעבור למערכות מיזוג האוויר של הדור החדש, המציע לנו את פתרונות המיזוג האידיאליים ביותר ובמחירים הנוחים ביותר.

צ'ילרים ומערכות קירור מים - מתקדמים לצ'ילרים, מתקדמים בחיים.


עוד בנושא צ'ילרים ומערכות קירור מים


נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

צ'ילרים ומערכות קירור מים
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 204 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם