קולרים תעשייתיים

קולרים תעשייתיים

עם התקדמות הטכנולוגיה והעולם המתועש כבר מזמן הבנו כי יש בידי האדם את היכולת לערוך מניפולציות ושינויים על נתונים טבעיים קיימים על מנת להתאים אותם לצורך ולנוחות שלו. אחד מאותם דברים הוא שליטה על הטמפרטורה.

את המזגן כולנו כבר מכירים ומוקירים לו תודה בימי הקיץ החמים או בימי החורף הקרים. גם את הדוד או אמצעי אחר לחימום מים אנחנו מכירים היטב ומודים לו על היכולת להתקלח עם מים חמים ונעימים. אך מעבר לדברים הרגילים שלנו בחיי היומיום ישנם עוד לא מעט מקומות או זמנים שבהם חשוב מאד להצליח לשלוט בטמפרטורה ולהתאים אותה לצרכים הרלוונטיים.

צ'ילרים - קולרים תעשייתיים
קולרים תעשייתיים אלו מיועדים ממש כפי שהם נשמעים, מטרתם היא למצוא את הדרכים לקרר את חלל החדר או אפילו את המים. תלוי באיזה מתקן מדובר ועל אופן פעולתו ושימושו.

הצ'ילרים, אשר מבוססים על טכנולוגיות של קירור באמצעות גז יכולה להיות שימושית במבנים רבים. בעיקר כאשר מדובר במבנים גדולים וציבוריים, אך ניתן לראות כי אנשים משתמשים בהם לעיתים גם בביתם הפרטי. הרעיון העומד מאחורי צ'ילרים אלו הוא היכולת להעביר מים קרים בצינורות ועל ידי כך לקרר את המבנה.

ישנם סוגים שונים של צ'ילרים וקולרים תעשייתיים, אמנם אין יותר מידי סוגים שונים, אך קיימים מספר שיטות, כאשר השינויים באים לידי ביטוי באופן שבו המים מתקררים, באיזה צורת אנרגיה משתמשים על מנת לקרר את המערכת, גודל הצ'ילרים וכן הלאה.

על מנת לבחור הצ'ילרים - קולרים תעשייתיים הטובים עבור המפעל שלכם, יש להתייעץ כמובן עם איש המקצוע מטעמנו באור שיווק, באחריות איש המקצוע מטעמנו למדוד את גודל המקום לבצע חישובים מדויקים בנוגע לכמות האוויר הנשאבת, כמות האוויר אשר יש לפלוט החוצה, אורך ורוחב של הצינורות ומהירות הקירור האפשרית הנדרשת על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. כמו כן יש לקחת בחשבון את הבדלי הטמפרטורה הנמצאת מחוץ למבנה ולערוך את החישובים בהתאם לכך.

כפי שניתן לראות כי צורך בחברה אשר מבינה בתחום ויכולה להתאים את הצ'ילרים הנכונים למבנה.

נשמח לספק עבורכם את שירות זה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

קולרים תעשייתיים
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 453 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם