ווטר סורס

ווטר סורס

בכל בית עסק ובכל חנות, בית ספר, או גן ילדים, וגם בבתים הפרטיים נמצאים היום מערכות מיזוג האוויר. אם בעבר נחשב היה הדבר לפריט מותרות, הרי שכיום לא נמצא כמעט בית או משרד החי ללא המזגן.

המזגנים השתלטו לגמרי על כל מקום בארץ. מזג האוויר החם שבימים רבים במהלך הקיץ הופך לבלתי נסבל ממש, גרם לכך שכולנו מחפשים פתרון כיצד להתמודד מול החום הנורא. המאווררים ששימשו אותנו בעבר, כבר מזמן לא שווים דבר מעבר לייבוש חלקי של הזיעה הניגרת, ומלבד המזגנים עדיין לא נמצא פתרון טוב ומניח את הדעת.

הכירו את מזגני ווטר סורס - Water Source
מזגני ווטר סורס - Water Source אלו מזגנים של הדור החדש. מדובר במתקנים לקירור מים, ווטר סורס - Water Source, שהם פועלים על עיקרון מסוים הקובע שבכל אזור, חדר, או כל חלל אחר, תהיה ממוקמת יחידת קצה שהיא פועלת בעצמה כיחידת מזגן נפרדת. החלפת החום בחדר על מנת לקררו, נעשה באמצעות העיקרון של מי הקירור אשר הם מוזרמים אל היחידות הללו. מדובר בפתרון קסם של ממש החוסך כסף רב בגלל העלות הנמוכה של אותן יחידות קצה.

איך זה עובד בפועל?
ישנו מגדל קירור מיוחד, שתפקידו הוא לקרר את מי הקירור שמוזרמים אליו ואל כל היחידות באותו המבנה, וזאת בעזרת משאבות מיוחדות שפועלות במעין מעגל סגור.

ניתן להבין שככל שהטמפרטורה של מי הקירור יהיו גבוהים יותר, בכניסתם, תרד היעילות של יחידת הקצה, אך הורדת החום של המים הללו מתבצעת במהירות באמצעות מגדל הקירור, והודות לכך, חוזרים המים לטמפרטורה הרצויה והם מצליחים לקרר שוב ולצנן את החלל הרצוי.

מגדל הקירור הוא לב ליבו של כל המערכת הזו, ולכן, חשוב מאוד לרכוש מתקן מידי חברה מקצועית ומנוסה, המבטיחה כי מוצריה עומדים בסטנדרט הגבוה ביותר ללא כל פשרות. כאשר מגדל הקירור יעבוד היטב וביעילות, הרי שהמזגנים הללו יגלו יעילות מיוחדת. החלל יקבל את הצינון הרצוי והמתאים לו והלקוח ישלם בסופו של דבר, מחיר הרבה יותר נוח ומשתלם.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

ווטר סורס
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם