קירור תעשייתי

קירור תעשייתי

מערכות קירור תעשייתיות הן מערכות קירור מסיביות וגדולות במיוחד, שמיועדות לשימוש נרחב ומגוון כמו חדרי קירור למסעדות ומפעלים, מערכות קירור לחקלאות, או מקררים גדולים לרשתות מזון. בכל מקרה, על מערכת הקירור להיות איכותית ואמינה וכמובן עמידה שכן קלקול שלה, או חוסר בקירור מספיק יגרום לנזק באלפי שקלים.

מקררים תעשייתיים
המקררים התעשייתיים מוכרים לנו מחנויות ורשתות מזון. אלו מקררים גדולים, סגורים, פתוחים או חצי פתוחים, בהתאם לצורך שמכילים מזון קפוא, או מצונן. מקררים אלו חיוניים, על מנת לשמר מזון קפוא ומצונן באיכות גבוהה. מבין המקררים ניתן למצוא מקררים למעדניות, שהם מקררי ויטרינה, שפתוחים רק לצד אחד, הצמוד לדלפק הכנה. מקררים אלו מאפשרים לאחסן גבינות, בשר, נקניקים, ועוד בטמפרטורה של 4 מעלות. וכמובן מקפיאים פתוחים או סגורים, שהלקוח יכול לקחת בעצמו את המוצרים שהוא זקוק להם.

חדרי קירור
חדרי קירור הם מקררי ענק. הם חיוניים במיוחד בענף המזון, ובמסעדות, בייחוד בבתי מלון ומקומות שמספקים אוכל בכמות גבוהה במיוחד. חדרי קירור מאפשרים אחסון מזון בתוך חלל גדול, בצורה נוחה ויעילה, וכמובן המון מקום, ומרווח גדול. חדרים אלו נסגרים עם דלת על מנת לשמור על הקור בתוך החדר.

חדרי קירור לחקלאות
החקלאות המודרנית שואפת לקטוף את הפרי או הירק, בעונה שלו, אבל לשווק אותו פרק זמן ארוך ככל הניתן. חדרי קירור לחקלאות, מאפשרים לשמור על הפרי או הירק שנקטפו, טריים ואיכותיים כך שיוכלו להיות משווקים גם חודשים לאחר הקטיף. קירור תעשייתי לחקלאות שומר על איכות ורעננות הפירות ו הירקות, ומאפשר לשווק אותן לאורך זמן לנוחות החקלאי, והצרכנים.

קירור תעשייתי למפעלים ומוסדות
לא רק חדרי קירור ומקררים נכללים בתוך קטגוריה זו. גם מיזוג אוויר למפעלים, מוסדות ובתי חולים נכנס בתוך הקטגוריה. ישנם מפעלים שזקוקים לקירור מסיבי על מנת לייעל תהליכי עבודה ולשמור על המוצרים, חדרי ניתוח שזקוקים לטמפרטורה קרה. כל אלו זקוקים לפתרונות קירור תעשייתיים.

בכל מקרה, קירור תעשייתי הוא קירור רציני ומסיבי, שדורש כלים אחרים ממערכות הקירור שאנחנו מכירים מהקירור הביתי אמצעים אלו חזקים ויעילים במיוחד.

נשמח לספק לכם שירותיי קירור תעשייתי, אור שיווק.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

קירור תעשייתי
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם