מערכות VRF

מערכות VRF

מערכות VRF

חברת אור שיווק מומחים בתחום של מיזוג אוויר ומערכות קירור, ישנם מגוון סוגים של מערכות איכותיות, אשר מעניקות מיזוג אוויר איכותי, נעים וטוב. מערכות אלו הן מן המערכות האלה, והן פועלות בטכנולוגיה ירוקה אשר חוסכת הרבה חשמל, ובמקביל מעניקה נוחות תרמית טובה, כלומר מיזוג אוויר נעים בבית. חברת אור שיווק מציעה לכם התקנת מערכות ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם מגוון מערכות מיזוג אוויר איכותיות אחרות, בהתאמה לצרכים שלכם.

מערכות VRF

איך המערכות פועלות?

מערכות אלו הן מערכות מיזוג מסוג אינוורטר INVERTER אשר פועלות באמצעות שינוי קבוע של נפח הזרימה של הקירור. המדחס במערכת VRF הוא מדחס אינוורטר, הוא פועל באופן עקרוני עם מספר מאיידים במקביל. מערכות אלו אינן דורשות תרמוסטט אשר מכבה אותן כאשר החדר מתקרר – הן פועלות ברציפות, כאשר המערכת עצמה משנה את העוצמה של המיזוג באופן אוטומטי בהתאם לצורך. העדר ההדלקה והכיבוי חוסך הרבה חשמל, כך שנוצרת מערכת קירור שהיא גם נעימה יותר – משום שאין מעברים חדים בין חום לקור – וגם חסכונית יותר. ההתקנה של מערכות אלו צריכה להיעשות בצורה מקצועית ועל ידי אנשי מקצוע מיומנים, משום שהן מורכבות מיחידות קטנות רבות, והתמרון ביניהן צריך להיות מדויק. מערכת VRF היא מערכת הפועלת על עקרון שלי שינוי נפח זרימה במערכת מיזוג האוויר. שינוי זה מתאפשר בעזרת מדחס מיוחד, הנקרא אינוורטר ומכאן גם השם המוכר יותר של מערכת זו- מזגני אינוורטר.

יתרונות של מערכת VRF

נוחות שימוש - טכנולוגיית VRF
מערכת VRF נחשבת למערכת נוחה במיוחד, בזכות התכונות המתקדמות שלה, ששומרים על טמפרטורה קבועה, ללא שינויים, הפסקות של המזגן, שיוצרות עלייה וירידה של הטמפרטורה כל הזמן. מערכת VRF היא מערכת שקטה במיוחד, זהו מזגן שלא שומעים אותו, והוא נעים במיוחד לעומת מזגנים אחרים. לא תשמעו את המזגן עובד, הוא שקט במיוחד. בנוסף ניתן להכניס את המזגן עצמו להגדרות מתקדמות של בית חכם, וליהנות משימוש נוסף מושכל במזגנים.

עלויות התקנה - מחירון התקנת מערכת VRF
מערכת VRF נחשבת למערכת מיזוג יקרה יותר לעומת מערכות מיזוג רגילות, ואכן, עלויות המערכת עצמה, ועלויות ההתקנה שלה יקרות יותר ממערכות אחרות זולות יותר, ורגילות. אולם, חשוב להבין, שהיתרונות של מערכת זו עם הזמן יכלו ויצמצמו את הפער בין עלויות ההתקנה לבין עלויות החשמל, והאנרגיה שתחסכו בזכות השימוש במערכת המדוברת.

חיסכון באנרגיה
החיסכון בחשמל בשימוש במערכת VRF הוא עד 50% פחות בכל הפעלה של המזגן . בין אם בחרתם במזגן עילי מסוג אינוורטר או במערכת מיני מרכזית, בכל מקרה, בזכות אופי המדחס, וההפעלה שלו, תקבלו חיסכון עצום בחשמל, בכל הפעלה. חיסכון זה הופך את המערכת לחסכונית במיוחד, ומשתלמת יותר מאשר התקנת מזגן רגיל.

היתרונות הבולטים של המערכת הזאת הופכת את המערכת למבוקשת יותר ויותר על ידי אנשים שרוצים להתקין מזגן בבית, בין אם מערכת של מזגן עילי, או מיני מרכזי. אין ספק ששקט בהפעלה, מיזוג אחיד, מהיר, ויעיל, וחיסכון באנרגיה הופכים את התקנת מערכת VRF למשתלמת במיוחד.

התקנת מערכת VRF לא שונה מהותית מהתקנת מיזוג רגיל. ובמידה ויש צורך לתקן אותה, ניתן להחליף רק את החלק התקול. כאשר מזמינים מתקין על מנת להתקין מזגן אינוורטר, יש לוודא איתו שהוא יודע להתקין את המערכת. אם זאת מערכת זו נפוצה היום, ורוב מתקיני המזגנים יודעים כיצד להתקין מזגנים עם מערכת VRF.
 

מערכות VRF


למה דווקא דרך אור שיווק ?
חברת אור שיווק היא חברת סטארט אפ, אשר עוסק בפתרונות מיזוג וקירור לבית ולעסק. חברת אור שיווק מעניקה את שירותיה ללקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים כאחד, ודואגת להעניק לכל לקוח את המוצרים האיכותיים ואת השירות הטוב ביותר. חברת אור שיווק עוסקת גם בניהול ובביצוע של פרויקטים גדולים של מיזוג אוויר, והיא מעניקה ייעוץ מקצועי לאנשים בתחום הבנייה, כמו אדריכלים, קבלנים, מעצבים ועוד – וכן לאנשים פרטיים אשר מעוניינים למצוא פתרונות מיזוג יעילים ואיכותיים לבית שלהם. חברת אור שיווק דואגת לשמר את האינטרסים של לקוחותיה, ומציעה להם את מערכות המיזוג והקירור האיכותיות ביותר והמותאמות ביותר לצרכים שלהם, על מנת שכל לקוח יצא מרוצה ככל שאפשר.


יצרני VRF בישראל: מיצובישי, אלקטרה, תדיראן, סמסונג, טושיבה, היטאצ'י, LG. (ועוד...)


מחיר מיזוג VRF נקבע ע"י כמה נתונים:
1. כמות ה- BTU/H שהמקום שברצוננו למזג זקוק.
2. כמות המעגלים של מערכת ה- VRF שכמובן משפיעה ישירות על ההתקנה ועל מחיר היח' מיזוג עצמה.
3. כמות הצנרת.
4. תכנון הינו חלק בלתי נפרד מהתקנה של VRF, אסור לכם להתפתות למי שמציע לכם VRF מבלי לבצע תכנון מקדים.


תבחרו חכם כשמדובר בכסף שלכם, לבחור חכם זה לחסוך זמן, לבחור חכם זה גם לחסוך כסף.

מזגן VRF


מזגנים הפכו בשנים האחרונות לחלק בלתי נפרד מחיינו במיוחד שמדובר על ימי הקיץ החמים. על מנת לשרוד את הקיץ חייבים להפעיל מיזוג אוויר אחרת אנו מזיעים ובמזג רוח משתנה לאורך כל היום. על כן, ניתן לראות בשנים האחרונות סוגים שונים של מיזוג שעובדים בצורה שקטה במיוחד ומקררים ברמה גבוהה במיוחד, עם זאת ישנם מזגנים אשר פועלים בטכנולוגיה ירוקה ששומרת על איכות הסביבה.

מהו מזגן VRF?
מזגן VRF זה מזגן אשר פועל על טכנולוגיה שונה מהמזגנים המפוצלים. מדובר על מיזוג איכותי ביותר אשר מקרר את החדר באיכות גבוהה. אך ההבדל בין מזגן זה למזגנים אחרים בשוק זה שהוא פועל על טכנולוגיה ירוקה שחוסכת כסף רב בחשמל ותחזוקה. יצרני מזגן VRF הם למעשה יצרנים מומחים מאוד אשר מייצרים בסביבת מהנדסי מכונות עם התמחות בתחום המיזוג אוויר, כך שהאיכות של המוצרים שלהם היא איכות גבוהה מאוד ומאוד שווה את התמורה המתקבלת.

כיצד פועל מזגן ?
מזגן VRF  פועל בטכנולוגיית אינוורטר אשר משנה באופן קבוע את נפח הזרימה של הקירור. המדחס של מערכת VRF הוא מדחס המסוגל לפעול עם מס' מאיידים במקביל. מערכת זו בשונה ממערכות מיזוג מפוצלות אשר נכנסות להשהייה כשהחדר מתקרר והמדחס מתנתק, מערכות אלה פועלות ברציפות ובהתאם לרצוננו בתפוקה משתנה בהתאם לצורך החלל הממוזג. טכנולוגיה זו חוסכת לנו חשמל רב, וכן קירור באיכות גבוהה במיוחד במינימום מחיר.
 
מה היתרונות של מזגן VRF?
שימוש נוח - עם מערכת VRF ניתן לשמור על טמפרטורה קבועה ללא שינויים אשר יוצרים עליה וירידה של הטמפרטורה כך שמדובר על מערכת שקטה שמספקת לנו בקרת אקלים מצוינת לאורך שעות הפעולה. כמו כן, ניתן להתקין מערכות מיזוג אלו לבית חכם ללא כל בעיה.

חיסכון באנרגיה - עם מערכת VRF ניתן לחסוך עד 50% בצריכת החשמל מהפעלת המזגנים בחלל הדרוש. את החיסכון תראו בחשבון החשמל שלכם. מדחס האינוורטר שלו הופך את השימוש למשתלם וחסכוני יותר מאשר שימוש במזגן רגיל כמו כן גם יח' הקצה.

עלויות התקנה - במזגן VRF עלויות ההתקנה גבוהות מאשר עלויות התקנה ממזגן רגיל, התקנת הVRF כרוכה בשימוש רב יותר של חומרי הגלם שמצריכה התקנת היחידות. המערכת לא פשוטה להתקנה ומצריכה מתקין מקצועי במיוחד!


מזגני VRF או מיני VRF


איכות הסביבה היא חלק בלתי נפרד מחיינו אשר מצריכים מוצרים שמותאמים להם. מזגני VRF הם מזגנים אשר פועלים בטכנולוגיה ירוקה אשר מותאמת לאיכות הסביבה, כך שהם לא מזיקים וכן יש להם לא מעט יתרונות על פני מזגנים אחרים אשר קיימים בשוק המיזוג.

מהם מזגני VRF?
מזגני VRF הם מזגנים אשר פועלים על מערכת הפעלה שנקראת VRF. מערכת זאת פועלת ע"י מדחס אינוורטר אשר פועל עם מספר מאיידים במקביל. המערכת הנ"ל אינה דורשת מספר מעבים כמו במזגנים המפוצלים ביתיים שאנו מכירים מערכות אלה מספקות לנו קירור נעים בכל חדרי הבית ללא שינויי טמפרטורות ומעניקה בקרת אקלים איכותית במיוחד. מעבר לכך המערכות הללו מתהדרות בטכנולוגיית אינוורטר אשר ידידותית לסביבה וחוסכת לנו חשמל רב והמון הוצאות תחזוקה מיותרות.

למה מזגני VRF עדיפים על פני מזגנים אחרים?
אם אתם רוצים מזגנים איכותיים, לא להזיק לאיכות הסביבה ולחסוך בהוצאות החשמל שלכם מזגני VRF הם המזגנים בשבילכם. האומנם מחיר מזגן VRF הוא מחיר די יקר ביחס למזגנים אחרים, אך שמסתכלים לטווח הארוך הם שווים את ההשקעה. השימוש השקט, איכות המיזוג שמתקבלת ללא שינוי טמפרטורות, החיסכון בחשמל ואי ההזקה לאיכות הסביבה הופך את המערכת למשתלמת והיוקרתית ביותר בשוק. מעבר לכך יצרני VRF  מעניקים בדרך כלל אחריות מלאה ל- 3 שנים מיום הפעלת המערכת שזה מקנה שקט נפשי עמוק.

האם מזגני VRF שווים את מחירים?
אם נביט על מחיר מזגני VRF ויצרני VRF נראה שלמרות שההתקנה של מערכות אלו היא יקרה לעומת יחידות מיזוג אחרות היא עדיין היא משתלמת עד מאוד. מערכת ההפעלה של מזגני VRF מחזירה לנו תוך כמה שימושים את מחיר ההתקנה ששילמנו. כך שתוך כמה זמן אנו מצמצמים את הפער של מחיר המזגן וההתקנה שלו, וחוסכים מדי חודש בחשמל וכן בתשלום עליו. מעבר למחיר המזגן, אנו מקבלים תמורה של מזגן איכותי שפועל באופן שקט ורציף.

אם יש לך תקציב ואתה מתלבט זו המערכת האולטימטיבית עבורך, אנו באור שיווק ממליצים לפנות אלינו על מנת לקבל ייעוץ מקצועי מצוות המומחים שלנו.

מעוניינים לרכוש ולהתקין מערכת VRF איכותיות במיוחד לבית או לעסק שלכם? בואו ליהנות מן המערכות האיכותיות שאנו מציעים ובמחיר הטוב ביותר עם שלל פתרונות מיזוג איכותיים ורק בחברת אור שיווק!

מערכת VRF

המערכת הינה חדישה. עובדת על עיקרון של טמפרטורה קבועה. במזגנים רגילים, התרמוסטט של המזגן קובע את הטמפרטורה, והטמפרטורה משתנה מדי פעם בהתאם לטמפרטורת החדר. מיזוג זה עובד על ידי בקרה ממוחשבת, ולא על ידי מערכת אנלוגית. למערכות אלו, יתרונות על פני מערכות מיזוג רגילות.

ניתן לשלב את מערכת המיזוג, עם מערכת בית חכם:
בניגוד למערכות מיזוג רגילות, למערכת מיזוג זה יש בקרה, וניתן להפעיל את המערכת על ידי לוח ממוחשב, ועל ידי אפליקציה מכל מקום. הן יכולות להשתלב בכל מערכת בית חכם. דרך לוח הפיקוד של מערכת בית חכם, ניתן לכוון את הטמפרטורה של מערכת מיזוג זו בכל זמן ומכל מקום.

מיזוג שקט:
אחד מהחסרונות של המזגנים, הוא הרעש בעת הפעולה. הם אינן משמיעות רעש בעת הפעולה. את הרעש של המזגנים מודדים ביחידות. כמות יחידות הרעש הנוצרות במערכת זו, הינה נמוכה ביותר, ואינה משמעותית. לכן, הפעולה השקטה של המזגן, יוצרת תחושת נוחות לשוהים בחלל. תחושה זו, מצטרפת לתחושת הנוחות שיש לשוהים בשטח פעולת המערכת, בכך שהטמפרטורה של מערכת המיזוג הינה קבועה.

המערכת היחידה שניתן להתקין במקום בו מזג האוויר קשה:
המערכת הינה מערכת המזגנים היחידה שאפשר להתקין בתנאים של חום קיצוני, או של קור קיצוני. יכולת זו, שומרת על המזגן שלא יינזק מפני אוויר קפוא החודר בתנאים של מעלות מתחת לאפס, או כאשר חודר אוויר חם בטמפרטורה של מעל 40 מעלות. תנאי מזג אוויר קשים, יוצרים שחיקה אצל מזגנים רגילים, ועלולים לגרום לתקלות. לכן, מערכות מיזוג חדשות אלו, ישרדו לאורך שנים, הרבה יותר מכל מערכות מיזוג רגילות.

מערכת מיזוג חדשנית החוסכת בחשמל רב:
המערכות הינן חסכוניות, וחוסכות חשמל למשתמש. מערכת זו, חוסכת חשמל בכמות של חמישים אחוז ממערכת מיזוג רגילה. אמנם, מחיר מערכת זו הינו יקר בהרבה ממחיר מערכת מיזוג רגיל, אך בגלל החיסכון בחשמל, רכישה זו הינה השקעה שתכסה את עצמה בתוך כמה שנים.

 

מערכות VRV

 

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מערכות VRF
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 461 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם