מערכות VRV - VRF

מערכות VRV - VRF

מערכות ,VRV – VRF הינה מערכת חדישה. עובדת על עיקרון של טמפרטורה קבועה. במזגנים רגילים, התרמוסטט של המזגן קובע את הטמפרטורה, והטמפרטורה משתנה מדי פעם בהתאם לטמפרטורת החדר. מיזוג זה עובד על ידי בקרה ממוחשבת, ולא על ידי מערכת אנלוגית. למערכות אלו, יתרונות על פני מערכות מיזוג רגילות.

ניתן לשלב את מערכת המיזוג, עם מערכת בית חכם:
בניגוד למערכות מיזוג רגילות, למערכת מיזוג זה יש בקרה, וניתן להפעיל את המערכת על ידי לוח ממוחשב, ועל ידי אפליקציה מכל מקום. מערכות VRV – VRF, יכולות להשתלב בכל מערכת בית חכם. דרך לוח הפיקוד של מערכת בית חכם, ניתן לכוון את הטמפרטורה של מערכת מיזוג זו בכל זמן ומכל מקום.

מיזוג שקט:
אחד מהחסרונות של המזגנים, הוא הרעש בעת הפעולה. מערכות VRV – VRF, אינן משמיעות רעש בעת הפעולה. את הרעש של המזגנים מודדים ביחידות. כמות יחידות הרעש הנוצרות במערכת זו, הינה נמוכה ביותר, ואינה משמעותית. לכן, הפעולה השקטה של המזגן, יוצרת תחושת נוחות לשוהים בחלל. תחושה זו, מצטרפת לתחושת הנוחות שיש לשוהים בשטח פעולת המערכת, בכך שהטמפרטורה של מערכת המיזוג הינה קבועה.

המערכת היחידה שניתן להתקין במקום בו מזג האוויר קשה:
מערכות VRV – VRF, הינה מערכת המזגנים היחידה שאפשר להתקין בתנאים של חום קיצוני, או של קור קיצוני. יכולת זו, שומרת על המזגן שלא יינזק מפני אוויר קפוא החודר בתנאים של מעלות מתחת לאפס, או כאשר חודר אוויר חם בטמפרטורה של מעל 40 מעלות. תנאי מזג אוויר קשים, יוצרים שחיקה אצל מזגנים רגילים, ועלולים לגרום לתקלות. לכן, מערכות מיזוג חדשות אלו, ישרדו לאורך שנים, הרבה יותר מכל מערכות מיזוג רגילות.

מערכת מיזוג חדשנית החוסכת בחשמל רב:
מערכות VRV – VRF הינן מערכות חסכוניות, וחוסכות חשמל למשתמש. מערכת זו, חוסכת חשמל בכמות של חמישים אחוז ממערכת מיזוג רגילה. אמנם, מחיר מערכת זו הינו יקר בהרבה ממחיר מערכת מיזוג רגיל, אך בגלל החיסכון בחשמל, רכישה זו הינה השקעה שתכסה את עצמה בתוך כמה שנים.


עוד בנושא מערכות VRV - VRF


נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מערכות VRV - VRF
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 204 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם