מערכת VRF

מערכת VRF

מערכת VRF היא מערכת הפועלת על עקרון שלי שינוי נפח זרימה במערכת מיזוג האוויר. שינוי זה מתאפשר בעזרת מדחס מיוחד, הנקרא אינוורטר ומכאן גם השם המוכר יותר של מערכת זו- מזגני אינוורטר.

נוחות שימוש
מערכת VRF נחשבת למערכת נוחה במיוחד, בזכות התכונות המתקדמות שלה, ששומרים על טמפרטורה קבועה, ללא שינויים, הפסקות של המזגן, שיוצרות עלייה וירידה של הטמפרטורה כל הזמן. מערכת VRF היא מערכת שקטה במיוחד, זהו מזגן שלא שומעים אותו, והוא נעים במיוחד לעומת מזגנים אחרים. לא תשמעו את המזגן עובד, הוא שקט במיוחד. בנוסף ניתן להכניס את המזגן עצמו להגדרות מתקדמות של בית חכם, וליהנות משימוש נוסף מושכל במזגנים.

עלויות התקנה
מערכת VRF נחשבת למערכת מיזוג יקרה יותר לעומת מערכות מיזוג רגילות, ואכן, עלויות המערכת עצמה, ועלויות ההתקנה שלה יקרות יותר ממערכות אחרות זולות יותר, ורגילות. אולם, חשוב להבין, שהיתרונות של מערכת זו עם הזמן יכלו ויצמצמו את הפער בין עלויות ההתקנה לבין עלויות החשמל, והאנרגיה שתחסכו בזכות השימוש במערכת המדוברת.

חיסכון באנרגיה
החיסכון בחשמל בשימוש במערכת VRF הוא עד 50% פחות בכל הפעלה של המזגן . בין אם בחרתם במזגן עילי מסוג אינוורטר או במערכת מיני מרכזית, בכל מקרה, בזכות אופי המדחס, וההפעלה שלו, תקבלו חיסכון עצום בחשמל, בכל הפעלה. חיסכון זה הופך את המערכת לחסכונית במיוחד, ומשתלמת יותר מאשר התקנת מזגן רגיל.

היתרונות הבולטים של המערכת הזאת הופכת את המערכת למבוקשת יותר ויותר על ידי אנשים שרוצים להתקין מזגן בבית, בין אם מערכת של מזגן עילי, או מיני מרכזי. אין ספק ששקט בהפעלה, מיזוג אחיד, מהיר, ויעיל, וחיסכון באנרגיה הופכים את התקנת מערכת VRF למשתלמת במיוחד.

התקנת מערכת VRF לא שונה מהותית מהתקנת מיזוג רגיל. ובמידה ויש צורך לתקן אותה, ניתן להחליף רק את החלק התקול. כאשר מזמינים מתקין על מנת להתקין מזגן אינוורטר, יש לוודא איתו שהוא יודע להתקין את המערכת. אם זאת מערכת זו נפוצה היום, ורוב מתקיני המזגנים יודעים כיצד להתקין מזגנים עם מערכת VRF.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר
מערכת VRF
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 90 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם