מערכת VRV

מערכת VRV

כל מערכות החשמל בבית עוברות בשנים האחרונות מהפך משמעותי. ממכשירי חשמל מכניים הפכו כולם למכשירים דיגיטליים שנשלטים באמצעות מערכות של בית חכם. כיום המזגן יכול אף הוא להיות נשלט באמצעות המכשיר הסלולארי, מערכות המיזוג מסוג VRV הם המזגנים מהדור החדש, שיעילותם אינה מוטלת בספק.

מערכת VRV היא מערכת מיזוג מהדור החדש שנהנית ממספר יתרונות הגורמים לכך שהיא מבוקשת ופופולארית מאוד. מערכת VRV פועלת בטכניקה שונה מכל מערכות המיזוג הנפוצות. העיקרון של מערכות המיזוג הללו זהו תפוקת הקירור המשתנה שמתבצע על ידי שינויים בנפח זרימת הקירור שבמערכת מיזוג האוויר. המדחס של המזגנים הללו מאפשר את השינוי של תפוקת הקירור או החימום באופן רציף על פי הדרישה של יחידות הקצה.

מערכת VRV – כל היתרונות
העולם עובר היום להשתמש במערכות המיזוג החדשניות והם נהנים ממספר יתרונות בולטים:

- מערכת VRV מאפשרת חיבור של מספר יחידות קצה אל אותו המדחס כך שבאמצעות מדחס אחד ניתן להשתמש לכמה וכמה חללים עם יחידות קצה בגדלים שונים.

מערכת VRV  מאפשרת את החימום ואת הקירור האחיד למשך כל זמן הפעולה של המזגן בלי השינויים בטמפרטורה שאנחנו מכירים בדרך כלל ממערכות המיזוג הרגילות. כך שהתחושה בחלל אשר בו ממזגים באמצעות מערכת VRV היא תחושה הרבה יותר נוחה ונעימה. הדבר הופך להיות הרבה יותר משמעותי כאשר מדובר באוכלוסייה רגישה כמו אנשים מבוגרים או תינוקות שחילופי הטמפרטורה התכופים משפיעים לרעה על מצבם הבריאותי.

מערכת VRV נהנית מפעולה שקטה והיא עושה את מלאכתה בנאמנות בלי לעורר יותר מידי רעש. התוצאה, טמפרטורה נעימה באווירה רגועה שתורמת רבות לתחושה הטובה בחלל.

- מערכת VRV  היא מערכת שמוזילה באופן משמעותי את התשלום של חשבון החשמל. היות והמערכות הללו עושות שימוש בפעילות של קירור וחימום בדיוק על פי הצורך מבלי כל הפרזה או שימוש יתר.

שליטה מרחוק - מערכות VRV  הן מערכות מתקדמות ביותר והן נשלטות גם באמצעות כל מחשב ביתי וכמובן גם באמצעות הסמארטפון. כך שמדובר במוצר חשמלי נוסף שיכול להצטרף לשיטה של שליטה על מה שקורה בבית באמצעות 'הבית החכם'.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר

מערכת VRV
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 133 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם