מערכות VRV

מערכות VRV

מיזוג ממוזג - מובטחת צריכת חשמל מופחתת

הדלקתם את המזגן כשנכנסתם מהרחוב, חלפו מספר דקות ונכנסו למשרד עובדים נוספים, החדר מתחמם צריך לשנות את הטמפרטורה של המזגן, חולפות עוד כמה דקות החדר מתפנה, שניים מתוך החמישה שבחדר יוצאים ונדרש שוב שינוי במעלות המזגן. כך עד סיום יום העבודה, מתעסקים עם מעלות המזגן לפני המשתנים בחדר.

מערכת VRV פותרת את בעיית חוסר המיזוג במיזוג, מערכת זו הפועלת בטכנולוגיה של תפוקת קירור משתנה. זו מערכת הפועלת בטכניקת האינוורטר המערכת משנה את תפוקת הקירור שלה על ידי שינוי נפח זרימת האוויר. היא מבחינה בשינויים החלים בחדר ולפי זה משנה את תפוקת הקירור, בצורה זו הטמפרטורה של זרימת האוויר מושפעת מהנתונים בחדר: כמות הנוכחים, מזג האוויר החודר מבעד לחלון או הדלת, וכך היא מתאימה את עצמה לצרכים המשתנים.

המזגן הוא לכאורה מזגן רגיל ומוכר המותקן באופן זהה להתקנה של כל מזגן. יחידות המאיידים מחוברות למעבה על ידי צינורות גז מתכתיים, לפי מיקום ועובי הקיר, רק שבהתקנת מערכת VRV ההתקנה דורשת רמת ביצוע גבוהה והכרת המערכת, כדי שהמערכת תוכל לפעול ברמת תפוקה משתנה. ולהביא למקסום היכולות והביצועים שלה.

היתרונות במערכות VRV

חלוקה שווה
– המעלה הראשונה של מערכות ה- VRV  זו החלוקה השווה של המיזוג בחלל, בכל חלל החדר ישנה טמפרטורה זהה, והמיקום של האדם אינו משמעותי לגבי הטמפרטורה אותה הוא ירגיש.
חיסכון בחשמל – המערכת פועלת בשיטת אינוורטר  כך שהיא מערכת החוסכת עד 50% מצריכת מזגן רגילה, כך שגם העלות מתקזזת עם השנים.
מזג אוויר קיצוני – תנאי מזג אוויר קיצוניים לא משפיעים על מערכת VRV  היא יכולה לפעול תקין גם בתנאי מזג אוויר קשים כגון קור או חום עצומים
מערכת חכמה – למערכת יש בקרה פנימית ועצמאית, היא גם יכולה להתחבר למחשב האישי לבקרים ושלטים מרכזיים.

בנוסף מערכות VRV הנן מערכות שקטות מסוג אינוורטר, אין את קולות מנועי המזגן התעשייתיים ברקע. עוד, המערכת הינה מודולרית, כך שהיא יכולה לתפקד בכמה יחידות קצה שונות ולהתאים את התפוקה לטמפרטורה הנמצאת בכל חלל חדר לפי הנתונים שלו.

VRF = Variant Refrigerant Flow
VRV = Variable Refrigerant Volume

VRF = VRV - שניהם תרגום לשינוי נפח הקירור בתפוקה משתנה.


 

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישית קבל הצעת מחיר
מערכות VRV
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 90 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם