תכנון מיזוג אוויר

תכנון מיזוג אוויר

את תכנון מיזוג האוויר יש לעשות מיד לאחר בניית השלד.
מיזוג האוויר אחראי לכ- 60% מסך צריכת האנרגיה הביתית, לכן כאשר מתכננים בניית בית חדש או שיפוץ בית קיים, כדאי מאוד להתחשב במיזוג האוויר, ולתכנן אותו כך שהמיזוג יהיה יעיל, ויחסוך בעלויות החימום והקירור של הבית.

תכנון מוקדם של מערכות מיזוג
את מיזוג הבית, יש לתכנון עוד בשלבים ההתחלתיים של בניית הבית, עוד בשלב השרטוט על ידי אדריכל. התאמת המיזוג צריך להיעשות על פי הצרכים הספציפיים של דיירי הבית, על פי מיקום הבית בארץ, וכמובן לפי מפרט הבית, כמה קומות יש לו, האם הוא צריך אוורור או נידוף, כמה יחידות מיזוג נצטרך עבור הבית ועוד.

כאשר מתכננים מיזוג אוויר כדאי ומומלץ להתייחס לאופציות השונות למיזוג בית פרטי. האם מתאים לכם מזגן מיני מרכזי, או דווקא כמה מזגנים קטנים, אחד לכל חדר, האם תרצו מזגנים עליים, או יחידות נסתרות, עם מעבה אחד, וכמה מאיידים, שניתן לשלוט בטמפרטורה בכל חדר בנפרד? לכל בית יש להתאים את אופי התכנון, בהתאם לדרישות הדיירים, לתכנון הבית, וכמובן לתקציב המיזוג שהוגדר על ידי הדיירים. עוד פרמטר שחשוב להתייחס אליו הוא מיקום הבית בארץ,  והאם יש צורך בחימום מסיבי בחודשי החורף, או דווקא קירור רציני בחודשי הקיץ. השאלה האם יש צורך ביותר קירור או יותר חימום חשובה כדי להחליט על סוג המיזוג שיותקן בביתכם ועל עוצמת המעבה.

חיסכון ובית ירוק יותר בזכות תכנון מוקדם
תכנון מדויק של מערכות המיזוג בבית יחסוך לכם בעתיד ויהפוך את הבית שלכם לירוק יותר. חיסכון כלכלי חשוב במיוחד, שכן עלויות החימום והקירור הן עלויות גבוהות בצריכת החשמל והתקנה חכמה של מיזוג תשתלם לכם לטווח הרחוק.


הזמנת אנשי מקצוע מקצועיים לתכנון המיזוג שלכם מהשלבים הראשונים יחסוך לכם במשך הזמן גם תקלות שונות, שכן כל הצנרת תוכנס עוד בשלב הבנייה אל קירות הבית, ובנוסף, תקבלו מראה אסטטי ונקי, ללא צינורות משתלשלים, חוטים בולטים, והתקנה שנעשתה בדיעבד, ונראית כך.

אין ספק שתכנון מוקדם של מיזוג האוויר יהפוך את הבית שלכם לנעים יותר, ואת עלויות החימום והקירור לזולות יותר.

תנו לנו לתכנן עבורכם ולחסוך לכם בחשמל - בהתחייבות!

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

תכנון מיזוג אוויר
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם