מיזוג אוויר לבית פרטי

מיזוג אוויר לבית פרטי

מיזוג אוויר לבית פרטי – כל האפשרויות!
בעונת הקיץ, אנשים רבים מחפשים אפשרויות מיזוג שונות לבית שלהם. הקיץ הישראלי הוא חם מאד, ועם השנים הוא הולך ומתחמם עוד יותר. כיום, כמעט בלתי אפשרי לחיות ברוב אזורי הארץ ללא מזגן בקיץ. ישנן הרבה מאד אפשרויות של מיזוג לבית פרטי, וכל בית ומשפחה יכולים לבחור לעצמם את השיטה המתאימה להם ביותר.

מיזוג אוויר לבית פרטי
בתים פרטיים הם שונים זה מזה – בגודלם, במיקום שלהם, בצרכים שלהם וכן הלאה. לכן, מיזוג אוויר לבית פרטי הוא נושא בפני עצמו: אין סוג אחד של מערכות מיזוג שמתאימה לבתים פרטיים, אלא ישנם רבים כאלה, ובכל בית, כאמור, ניתן להתאים מערכת מיזוג מתאימה. הנה מספר אפשרויות של מיזוג לבית פרטי:

מזגן מרכזי / מיני מרכזי
מזגן מסוג זה בנוי כיחידה אחת, אשר מחוברת בתעלות לכל חדרי הבית, כך שכל החדרים מקוררים בו זמנית. היתרון של המזגן הזה הוא נוחות ההפעלה שלו וההתקנה שאינה תופסת מקום בחדרים, אך החיסרון שלו הוא בזבוז משמעותי בחשמל כאשר אין צורך אמתי בקירור של כל חדרי הבית. בנוסף, אם המזגן מתקלקל – כל הבית יהיה נטול מיזוג אוויר.

מזגן עילי
לחילופין, ניתן להתקין מזגן נפרד בכל אחד מחדרי הבית, תוך התאמה לגודל של החדר ולצרכים הקיימים בו. במרבית המקרים, ישנה העדפה להתקנה של מזגן עילי. מרבית השימוש במזגן הוא בקיץ, כאמור, וכידוע, הקור נוטה לרדת כלפי מטה, כך ששימוש במזגן עילי מאפשר קירור יעיל של כל החדר. כמובן, ניתן להפעיל כל מזגן בנפרד, ולכוון כל אחד לעוצמה הרצויה לתושבי החדר.

מזגן תחתי
לעיתים, מתקינים דווקא מזגן תחתי ולא עילי. מזגן תחתי יעיל מאד לחימום החדר, ולכן הוא מתאים לאזורים שבהם הקירור בקיץ משמעותי פחות, והחשיבות היא בעיקר בחימום בעונת החורף. בנוסף, מזגן תחתי מתאים לחדרים שבהם, מסיבה כלשהי, אין אפשרות להתקין מזגן עילי. הפעולה של שני הסוגים דומה זו לזו, ולמעשה, רק המיקום שונה. ישנם מזגנים תחתיים אשר יכולים לקרר שני חדרים בו זמנית, באמצעות פתחים מתאימים.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מיזוג אוויר לבית פרטי
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם