דמפרים

דמפרים

ננפץ את הבועה כי: דמפרים חוסכים בחשמל רק במיזוג אינוורטר.
התקנת מזגן מיני מרכזי לבית חוסכת עלויות של התקנת המיזוג, והופכת את כל הבית לנעים יותר. אולם כאשר מתקינים מזגן מיני מרכזי יש איבוד אנרגיה, שכן בכל הפעלת מזגן, גם הסלון, וגם חדרי השינה כולם, הופכים לממוזגים. ומה קורה אם רוצים להפעיל מזגן רק לסלון? או רק לחדר אחד?

הפתרון הוא התקנת דמפר לכל אזור ממוזג.
דמפרים הם ווסת חשמלי לכל חדר שמאפשרים למזגן להזרים אוויר או לא להזרים אל תוך החדר. כאשר הדמפר סגור, האוויר לא יוזרם לתוך אותו החדר, דרך פתח המיזוג. וכאשר הדמפר פתוח, האוויר יוזרם דרך הפתח וימזג את החדר. התוצאה? חיסכון עצום בעלויות המיזוג של הבית, שכן רק מה שצריך ממוזג, ולא צריך להפעיל את כל העוצמה של המזגן כל פעם. ייעול של עוצמת המזגן, אין צורך לחכות עד שהחדר נעים.

מה היתרון של דמפר על פני תריס?

כמה יתרונות לדמפרים על פני תריסים למזגן:
1. הדמפרים חשמליים, אין צורך לטפס על כיסא, או לנסות להגיע לתריס בדרכים יצירתיות כדי לסגור אותו. הדמפרים נסגרים ונפתחים בעזרת שלט, בקלות ובנוחות.
2. הדמפרים אטומים לחלוטין. בניגוד לתריסים, שמאפשרים הזרמת אוויר גם כאשר הם סגורים, הדמפרים אטומים לגמרי ומונעים לחלוטין את זרימת האוויר מהפתח הסגור. התוצאה? יותר חיסכון בחשמל ושיפור עוצמת המיזוג.

לדמפרים יש אורך חיים ארוך. דמפר איכותיי יחזיק לכם מעמד שנים, בשימוש סטנדרטי. כל חדר מקבל דמפר, עינית, ושלט, ששולט על הדמפר באותו החדר. את השלט מומלץ להתקין בגובה העיניים, במקום נגיש, ובלחיצת כפתור אפשר לפתוח ולסגור את הדמפר, ולקבל מיזוג אוויר מותאם לכל חדר, בכל מצב ובכל זמן. את הדמפרים יתקין עבורכם מתקין מזגנים, או בזמן התקנת המזגן עצמו, מה שמומלץ במיוחד כדי לחסוך בעלויות ובלגן. ובכל שלב אחר שבו תרצו להתקין את המערכת.

עלויות ההתקנה הראשוניות שלהן אינן גבוהים ביחס לתמורה המיידית אותם מקבלים בעת התקנת הדמפרים, מה שהופך אותם למשתלמים במיוחד ומומלצים על ידי מתקיני מזגנים, בכל מצב שבו מתקינים מזגן מיני מרכזי בבית או בעסק שלכם.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

דמפרים
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם