מיזוג Package

מיזוג Package

המזגן הפך להיות המצאת העשורים האחרונים, שינויי מזג האוויר הקיצוניים שהפכו לנחלת אזרחי הארץ והעולם בכלל גרמו לכך שהחיים בלי מזגן הם בלתי נסבלים וכמעט לא אפשריים, בכל מקום בו נמצאים אם הוא שטח סגור, המזגן מופעל ופותר את בעיית האקלים בחדר, כאשר מדובר על חדר קטן הפתרון הוא פשוט מזגן עם עוצמה רגילה פותר את הבעיה אפילו בבית עם מספר חדרים יש פתרון לבעיית מזג האוויר – ממזגן מרכזי או מיני מרכזי, גם מזגן הInverter -  פתר את בעיית פיזור האוויר בחדר הבעיה נותרה בחללים הגדולים כמו אולמות אירועים וכנסים, מפעלים, מבני משרדים, שם מזגן רגיל עוצמתי ככל שיהיה אפילו עם פעולת Inverter  לא פותר את הבעיה.

מזגן Package
כדי לספק מיזוג מתאים יש את מערכת Package, מזגן זה הינו מזגן עצמאי המפעיל עוצמה רבה יותר ומפזר בחלל הגדול - המפעל או העסק את האוויר כך שלא מורגשים הקור והחום כלל. והשוהים במקום נהנים מטמפרטורה ממוצעת ונעימה. כאשר, עובדים מזיעים בימות החמה או רוטטים מקור בימות החורף, תפוקת העבודה שלהם יורדת והם אינם מתפקדים כנדרש, גם באולמות הטמפרטורה הינה חשובה מאוד, המוזמנים והמזמינים צריכים לחוש בנח, להרגיש ולהיות באירוע במיטבם.

מיזוג Package - "מזגן בחתיכה אחת"
זאת אומרת שהמנוע והמאייד נמצאים יחדיו בקופסה אחת. נהוג להניח מזגן זה על גג ולהתחבר אליו באמצעות תעלות פח המותאמות לפיזור האוויר בחלל.

מזגן מתאים
התאמת המזגן לגודל החדר ולשימושים שלו הינה קריטית, כשמזמינים מזגן השימוש בו וההנאה ממנו צריכה להיות מושלים, וכמובן השימוש בו אפקטיבי. כאשר מתייעצים עם מהנדס מזגנים, לגבי התקנת מזגן בחלל כל כך גדול עם משתנים רבים במיוחד, אם הוא איש מקצוע בעל ניסיון וידע הוא ידע מיד להמליץ לכם על מזגן ה-  Package מזגן זה מותאם ומביא את מלא התפוקה של קירור וחימום של חללים גדולים במיוחד.

להישאר במזגן
כאשר מופעלת המערכת של מזגן ה – Package השוהים לא יחושו את השינוי בין השטח הגדול בו הם נמצאים לבין החדר הרגיל שלהם בבית או במשרד. הטמפרטורה נוחה, מזג האוויר ברחוב לא משפיע פנימה והשהות במקום ממשוכת ככל שתהיה טובה ונעימה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מיזוג Package
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם