אזור
עיר
מיזוג אוויר בכפר סבא

מיזוג אוויר בכפר סבא

רגע לפני שסיימתם לבנות את בית החלומות שלכם או שרגע לפני שקבלן הבנייה שאצלו רכשתם את הדירה שלכם מסיים לבנות אותה אתם מחפשים אחר חברת מיזוג אוויר שתתן לכם הצעת מחיר בהתאם לתקציב שלכם כי הוא מוגבל יחסית או שאתם ממש מעוניינים להשקיע ולא כל כך יודעים על מה - וכמובן שגם חוששים שמישהו ימכור לכם תפוח ירוק במחיר של תפוח אדום.

חשוב שתדעו שיש לכם המון אופציות למזג את החללים בבית או בדירה שלכם.

אופציות למיזוג הבית:
מיזוג מפוצל - מיזוג אשר מבוסס על טכנולוגיית ON//OFF, מזגנים שנכנסים להשהיה ברגע שהגיעו לטמפרטורה הרצויה שנבחרה בשלט או בבקר הקירי.

מיזוג אינוורטר - אינוורטר הינה טכנולוגיה חדשה יחסית, הטכנולוגיה העיקרית באינוונטר הינה זיהוי של כמות ה- Btu/h שקיים בחלל החדר כתוצאה מאספקת כמות אוויר על ידי היחידה.

לדוגמא: מזגן שמספק 9,000 Btu/h מסוג אינוורטר ממזג את החדר על פי הכמות שהוא צריך, וכאשר הוא מספק אלף Btu/h הוא יודע לזהות תמיד על ידי רגש חכם המותקנים בו שהחדר זקוק ליתרה בלבד.

בהשוואה למזגן רגיל שיפעל עד ההשהיה על אותה התפוקה.

טכנולוגיית מולטי אינוורטר - בדומה לטכנולוגיית אינוורטר אך על מנת לחסוך במקום העיבוי (היחידה החיצונית), מתקינים מערכות מסוג אלה, מערכות איכותיות אשר יספקו לכם פתרון לצמצום בשימוש ביחידות חוץ, כך שהכל ביחידה חיצונית אחת.

טכנולוגיית VRF - אשר דומה באופן פעולתה לטכנולוגיית המולטי, אך טובה הרבה יותר, איכותית הרבה יותר ובנוסף מושקעת במיוחד בתכנון שלה.

בנוסף לרשום לעיל ישנם טכנולוגיות נוספות למיזוג, אך הן בעיקר מתאימות למיזוג מפעלים בעזרת צ'ילרים וכדומה. לכל אחת מהטכנולוגיות שהוצגו יש מחיר שונה - חשוב שתדעו כי פרמטר עיקרי במחיר המיזוג וההתקנה הוא סוג יחידת הקצה.

סוגי יחידות קצה: עילי, נסתר, קסטה, רצפתי.

מיזוג אוויר בכפר סבא על ידי חברה מקצועית בתחום
אנו באור שיווק מספקים שירותי מיזוג אוויר בכפר סבא וסביבתה על ידי צוות מקצועי במיוחד. מספקים שירותים לעסקים, מפעלים, בתים פרטיים ולכל קהל הלקוחות.

פנו עכשיו ותהינו מחווית שירות שלא פגשתם באף מקום אחר. כי אור שיווק זה חיבור בין תחושה לנוחות בלחיצת כפתור.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מיזוג אוויר בכפר סבא
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם