אזור
עיר

טכנאי מיזוג אוויר

טכנאי מיזוג אוויר

כאשר אנחנו אומרים – טכנאי מיזוג אוויר, אין רק הכוונה לטכנאי שתפקידו הוא רק לתקן ולאתר תקלות במזגנים. (ישנם אולי טכנאים שזה כל מה שהם מסוגלים לעשות) כיום, כאשר אתם מעוניינים להתקין מזגן, מומלץ להיעזר בשירותיו של טכנאי מזגנים מקצועי כדי ליהנות מהתקנה ושירותי מיזוג אוויר מקצועיים.

היום כולם כבר יודעים, כי לא די להתקין מזגן ולצפות שהוא יעבוד היטב באופן נכון ומתאים לנו. כדי ליהנות ממזגן שישתלט על החלל באופן הנכון, יקרר בקיץ, אך לא יותר מהדרוש, ויחמם בחורף מבלי לייבש יותר מידי את החלל, יש צורך באיש מקצוע שתפקידו לתכנן היטב את המערכת.

מה הם תפקידיו של טכנאי מיזוג אוויר?

תכנון וייעוץ:

לפני הכול, יבחן הטכנאי את החלל בהתאם למספר פרמטרים חשובים.

1. גודל החלל – ברור שהממדים של החלל הם המדד המשמעותי ביותר בעת התקנת המזגן, ואין לדלג על מדידה נכונה של השטח, ביחס למזגן בהספק הרצוי.

2. תנועת האנשים במקום – אזור הומה אנשים יתחמם הרבה יותר מהר מאשר אזור בו התנועה נמוכה.

3. אופי המקום – ברור שאולם אירועים, ובייחוד רחבת הריקודים, ידרשו מזגן עוצמתי הרבה יותר מאשר משרד שקט בו אין כמעט תנועה של אנשים נכנסים ויוצאים.

4. רמת האיטום של החלל – חלל שניתן לסגור בו את החלונות והדלתות, ישמור הרבה יותר טוב על הקירור של המזגן מאשר חנויות או משרדים שפתוחים אל החום שבחוץ.

5. תנאי מזג האוויר של האזור – כל אזור מתאפיין במזג אוויר שונה ונתון זה אמור אף הוא להשפיע על העוצמה של המזגן הרצוי.

6. ציפיות הלקוח – יש להתרשם מה הם הציפיות של הלקוח מהמזגן החדש ולנסות 'לתפור' לו חבילה מתאימה.

לאחר כל זה יוכל הטכנאי להגיש ללקוח הצעה מפורטת על הציוד המומלץ, שיטת ההתקנה הכדאית, ואת כל הפרטים הטכניים המרכיבים את התקנת המזגן, כמו המראה הפנימי והחיצוני, רעש של המזגן בשעת הפעולה, רמת הצריכה של החשמל, ועוד. מובן שהדבר יכלול הצעת מחיר ברורה.

רק לאחר שהלקוח אישר את כל הפרטים,  תגיע סוף סוף ההתקנה. טכנאי מיזוג אוויר יתקין את המזגן על פי התכנית שבנה.

ואתם? תתחילו לנשום...

כי אצלנו באור שיווק טכנאי מיזוג האוויר עוברים הכשרות מיוחדות על מנת לתת מענה מקצועי במיוחד לתקלות מיזוג אוויר. ובנוסף הטכנאים שלנו מוכשרים לתת ייעוץ מקצועי להתקנת יחידות מיזוג אוויר.

טכנאי מזגנים מאיתנו יעניקו לכם שירותי תיקון מזגנים או התקנת מזגנים - בנוסף חברתנו מספקת שירותי תחזוקת מזגנים מכל סוגי מזגנים - מפוצל, עילי, רצפתי או מיני מרכזי וכמובן שגם למזגנים תעשייתיים. 

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

טכנאי מיזוג אוויר
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 237 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם