מהנדס מיזוג אוויר

מהנדס מיזוג אוויר

להתמזג נכון
המזגנים הפכו להיות מכשיר בסיס בכל בית, משרד ובוודאי באולמות אירועים וכנסים, מזג האוויר הקיצוני שהולך והופך בשנים האחרונות לבתי נסבל, גורם לאנשים לפתח תלות במזגן, ובעונת הקיץ המזגנים פועלים ללא הפוגה, במלא הקיטור.

ככל שמתרבות הזמנות המזגנים והלקוחות בדרך כלל רוצים הספקה מידית, מתרבות המכירות, המתקנים וגם התקלות. לעיתים הותקן מזגן במיקום לא מוצלח, לעיתים בצורה לא נכונה והלקוחות  אינם מבינים מדוע הם עדיין סובלים מחום למרות שהמזגן פועל במלוא הקיטור, מה גורם להם להזיע בתוך חדר שאמור להיות ממוזג.

הסוד נמצא בצנרת ובמנוע, בקיצור - תכנון, מזגן שהמיקום שלו לא תוכנן כיאות עשוי להיתקל בפעולתו בבעיות רבות,  או אפילו לעשות את הפעולה ההפוכה. התקנה לא תקינה אף עשויה לקצר באופן משמעותי את אורח חיי המזגן.

לכן חשוב מאוד להתייעץ עם מהנדס מיזוג אוויר.
מהנדס מיזוג אוויר כשמו כן הוא, הוא מתכנן את המזגן, המיקום של המדחס, אילו צינורות יעברו ובאיזה מסלול, המאיידים – המקום, הכיוון. כל אלו, ובנוסף הוא ימליץ גם על סוג מערכות המיזוג -  ממערכות מרכזיות ועד מערכת המתאימה לחדר אחד או אולם. לבחור מערכת לפי החלל והמשתנים המתאימים לה.

הוא יתחשב גם בתנאי האקלים, מזג האוויר וגובה המעלות שמאפיין את האזור בו יותקן המזגן, הוא גם מחליט על העוצמה - כוח הסוס של המזגן המתאים, כמובן שאת כל התכנון ההנדסי יעשה המהנדס, איפה יעבור כל צינור ובאיזו זווית. הוא ימליץ על מתקין מקצועי, בעל ניסיון והכשרה. מערכות מיזוג אוויר רבות הינן אפקטיביות ומביאות לידי ביטוי את השכלול שבהן רק עם התקנה מקצועית, היודעת לשמור על המקוריות והובלת התהליכים התואמים את מערכת המזגן. לכן המלצת המהנדס הינה קריטית לגבי המערכת.

מהנדס המזגן מכיר את התהליך האבולוציוני של כל מזגן. מה תכננו, מדוע תכננו, מה היו השיקולים, אילו פתרונות מספקת מערכת זו, תשובות לכל אלו יש למהנדס המזגן. הידע המקיף של המהנדס מאפשר לו לשלוט בתכנון באופן מקצועי ויעיל, להכיר את אופי המזגן זה בסיס למזגן יעיל יותר וחסכוני יותר.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מהנדס מיזוג אוויר
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם