יועץ מיזוג אוויר

יועץ מיזוג אוויר

כאשר אתם רוצים מיזוג אוויר לבית, אתם קונים מזגן. אולם, מה קורה כאשר אתם רוצים מזגן מרכזי, ובמיוחד אם הבית שלכם הוא בית קומות גדול? לפעמים, צריך עזרה מקצועית בתכנון מערכת מיזוג האוויר. כאשר רוצים לתכנן מערכת מיזוג של מבנים ציבוריים גדולים כמו: קניונים, מבנים של רשויות מקומיות, מוסדות ועוד, מומלץ לקחת יועץ מיזוג אוויר, שייעץ לכם כיצד לתכנן את מערכת מיזוג האוויר שלכם. את מי תיקחו?

מי אנחנו?
אנו לא סתם חברה שנותנת שירות של התקנת מיזוג אוויר. אנו חברת "אור שיווק", מתמחים במתן ייעוץ ושרטוט מערכות מיזוג אוויר מתקדמות ביותר על ידי יועץ מיזוג אוויר מקצועי, ומומחים גם בביצוע הטכני של בניית מערכות המיזוג. כאשר אנו מתכננים עבור גופים מערכות אוורור ומיזוג, אנו חושבים גם על הצורך בהתקנת מערכות לשחרור עשן, ואלמנטים נוספים הקשורים במיזוג. אנו מספקים גם תמיכה טכנית וטיפול שוטף למערכות אותם התקנו.

מי הלקוחות שלנו?
בין הלקוחות שלנו, תוכלו למצוא פרויקטים שבנינו עבור חברת החשמל, קניון עיר ימים, קבוצת ממן, מאפיית רולדין, רשת המזון שופרסל, רשת שופרסל, מלון בראשית של רשת מלונות ישרוטל, ועוד לקוחות פרטיים רבים.

מה גורם לרשתות הגדולות לקחת דווקא אותנו?
הסיבה שגרמה ללקוחות הטובים לעבוד איתנו, כי אנו לא מסתפקים רק בשליחת יועץ מיזוג אוויר. שלב הייעוץ, הוא השלב הראשוני ביותר, והחשוב ביותר. בשלב זה, היועץ לומד את פרטי המבנה המתוכנן, מהם כיווני האוויר, מהם המקומות מחוץ למבנה בהם מומלץ לשים פילטרים להכנסת אוויר, וכיצד כדאי לתכנן את כל המערכת מבפנים. היועץ מעביר את הנתונים לצוות האדריכלים שלנו, שבונה הדמיה מפורטת של המערכת שהינה בין המערכות המתקדמות בעולם, ואת שאר העבודה מבצעים קבלני הביצוע שלנו. כך, כל שירות התקנת מערכת מיזוג האוויר, ניתן תחת קורת גג אחת.

מה תפקידו של היועץ?
התפקיד של היועץ אינו שולי. יועץ מיזוג אוויר מעניק לכם הכוונה ראשונית, ורושם כללי על מהלך העבודה, והסבר על מערכת המיזוג המקצועית שלנו היועץ יסייע לנו בבניית מערכת מיזוג אוויר שתהיה הכי טובה אך ורק עבורכם, לפי הנתונים שלכם.

יועץ מיזוג האוויר הינו מהנדס מוסמך.

ייעוץ מיזוג אוויר

מדוע יש צורך לפעמים בשירות ייעוץ מיזוג אוויר?


התקנת מיזוג אוויר כוללת הרבה שיקולים והרבה גורמים. לפעמים, יש חשיבות בבחירת מקום התקנת המזגן, ובמיקום המאוורר של המזגן בחוץ. כאשר מדובר במערכת שכוללת יותר ממזגן אחד, יש שיקולים היכן וכיצד להניח את צינורות המעבר. במערכות מיזוג גדולות, חובה לקחת יועץ מיזוג, לפני התקנת המערכת.

האם צריך יועץ מזגנים בבית פרטי?
התשובה היא לא חד משמעית, אולם לפעמים צריך ייעוץ מיזוג אוויר גם בבית פרטי. לפעמים, מיקום מסוים של המזגן, יוכל להאריך את חייו בשנים נוספות, לעומת מיקום לא טוב של המזגן. כאשר מדובר במיזוג מרכזי בבית פרטי, מומלץ להיעזר ביועץ מזגנים, אשר יסייע לתכנן באופן מדוייק את מערכת המיזוג. לפעמים, יש שיקולים היכן להעביר את הצינורות, והיכן לשים את פתחי האוויר.

מערכות מתקדמות למיזוג:
יש להבדיל בין מערכות מתקדמות של מיזוג אוויר, לבין מערכות פשוטות יותר. ישנם מערכות מתקדמות של מיזוג אוויר, שכוללות בקרה ממוחשבת, מערכות מים, ומרכיבים נוספים. אלו מערכות שיהיו בתוך מבנים ציבוריים, ומבני תעשייה. לפני תכנון מפורט של המערכת, יש לקבל ייעוץ מיזוג אוויר.

תפקידו של יועץ מיזוג אוויר:
ייעוץ מיזוג אוויר מעניק ייעוץ למיקום מערכת המיזוג בחלל בו אתם זקוקים למיזוג, בצורה הטובה ביותר. לפעמים, יהיה אפשר לקבל ייעוץ גם על התקנת מזגן קטן ללא עלות, מהחברה המייצרת או משווקת את המזגן. בבניית מערכות מיזוג גדולות, פגישת ייעוץ מזגנים תהיה בחינם, אך התשלום יהיה על כך שיועץ המזגנים ילווה ויפקח על התקנת המזגן.

לאילו פרמטרים יתייחס יועץ המיזוג?
במהלך פגישת ייעוץ מזגנים, יתייחס יועץ המיזוג לפרמטרים הבאים: הגודל של השטח בו תתוקן מערכת המיזוג, סוג מערכת המיזוג המומלצת להתקנה. לפעמים, ימליץ היועץ על מזגן מרכזי ומערכת אחת, ולפעמים ההמלצה תהיה על מערכת מפוצלת. היועץ ילמד ממכם את כיווני האוויר של נשטח, והאם יש לשטח בידוד היוצר חימום. יועץ המזגנים יחליט על סוג המערכת, לפי הכמות של בני הבית, והשעות בהם בני הבית נמצאים.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

יועץ מיזוג אוויר
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם