ייעוץ מיזוג אוויר

ייעוץ מיזוג אוויר

מדוע יש צורך לפעמים בשירות ייעוץ מיזוג אוויר?
התקנת מיזוג אוויר כוללת הרבה שיקולים והרבה גורמים. לפעמים, יש חשיבות בבחירת מקום התקנת המזגן, ובמיקום המאוורר של המזגן בחוץ. כאשר מדובר במערכת שכוללת יותר ממזגן אחד, יש שיקולים היכן וכיצד להניח את צינורות המעבר. במערכות מיזוג גדולות, חובה לקחת יועץ מיזוג, לפני התקנת המערכת.

האם צריך יועץ מזגנים בבית פרטי?
התשובה היא לא חד משמעית, אולם לפעמים צריך ייעוץ מיזוג אוויר גם בבית פרטי. לפעמים, מיקום מסוים של המזגן, יוכל להאריך את חייו בשנים נוספות, לעומת מיקום לא טוב של המזגן. כאשר מדובר במיזוג מרכזי בבית פרטי, מומלץ להיעזר ביועץ מזגנים, אשר יסייע לתכנן באופן מדוייק את מערכת המיזוג. לפעמים, יש שיקולים היכן להעביר את הצינורות, והיכן לשים את פתחי האוויר.

מערכות מתקדמות למיזוג:
יש להבדיל בין מערכות מתקדמות של מיזוג אוויר, לבין מערכות פשוטות יותר. ישנם מערכות מתקדמות של מיזוג אוויר, שכוללות בקרה ממוחשבת, מערכות מים, ומרכיבים נוספים. אלו מערכות שיהיו בתוך מבנים ציבוריים, ומבני תעשייה. לפני תכנון מפורט של המערכת, יש לקבל ייעוץ מיזוג אוויר.

תפקידו של יועץ מיזוג אוויר:
ייעוץ מיזוג אוויר מעניק ייעוץ למיקום מערכת המיזוג בחלל בו אתם זקוקים למיזוג, בצורה הטובה ביותר. לפעמים, יהיה אפשר לקבל ייעוץ גם על התקנת מזגן קטן ללא עלות, מהחברה המייצרת או משווקת את המזגן. בבניית מערכות מיזוג גדולות, פגישת ייעוץ מזגנים תהיה בחינם, אך התשלום יהיה על כך שיועץ המזגנים ילווה ויפקח על התקנת המזגן.

לאילו פרמטרים יתייחס יועץ המיזוג?
במהלך פגישת ייעוץ מזגנים, יתייחס יועץ המיזוג לפרמטרים הבאים: הגודל של השטח בו תתוקן מערכת המיזוג, סוג מערכת המיזוג המומלצת להתקנה. לפעמים, ימליץ היועץ על מזגן מרכזי ומערכת אחת, ולפעמים ההמלצה תהיה על מערכת מפוצלת. היועץ ילמד ממכם את כיווני האוויר של נשטח, והאם יש לשטח בידוד היוצר חימום. יועץ המזגנים יחליט על סוג המערכת, לפי הכמות של בני הבית, והשעות בהם בני הבית נמצאים.


עוד בנושא ייעוץ מיזוג אוויר


נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

ייעוץ מיזוג אוויר
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 173 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם