אזור
עיר
התקנת מזגנים בראשון לציון

התקנת מזגנים בראשון לציון

מושגים שחשוב להכיר בהתקנת מזגנים
הזמנתם התקנת מזגנים בראשון לציון? הנה מספר מושגים שכדאי שתכירו לפני שהטכנאי שלנו יגיע.

חברתנו אור שיווק היא חברה המתמחה במתן פתרונות מיזוג אוויר, כולל שירותי תיקונים והתקנות. את השירות שלנו ניתן להזמין בפריסה ארצית רחבה, כולל שירות התקנת מזגנים בראשון לציון על ידי טובי הטכנאים. כשאנחנו שולחים אליכם טכנאי, אתם יכולים להיות רגועים שמדובר באיש מקצוע רב ניסיון וידע, אשר מכיר את סוגי המזגנים השונים, ויודע כיצד לבצע את ההתקנה על פי הכללים ובצורה הטובה ביותר. עם זאת, לעתים כאשר מגיע טכנאי, הוא משתמש במונחים שלא כולם מכירים, ולכן כדאי שיהיה לכם מושג במה מדובר.

מושגים בהתקנת מזגנים

כוח סוס – שיטה למדידת תפוקה או עצמת המזגן.  בחדר גדול יותר יש צורך ביותר כוח סוס ולהיפך. מונח נוסף הנפוץ בהקשר של עצמת המזגן הוא BTU.

תלת פאזי – תלת פאזי זו שיטה להגדלת קיבולת החשמל הביתית. צריכת חשמל נמדדת באמפר (A), כאשר ככל שמכשיר צורך יותר חשמל הוא צריך יותר אמפרים כדי לפעול, אך הנתיכים בארון החשמל הביתי מוגבלים בקיבולת האמפר שהם יכולים להעביר דרכם. זו הסיבה שלעתים הפעלה של שניים או שלושה מכשירי חשמל בו זמנית בבית ישן, גורמים לקצר. הפתרון הוא להגדיל את קיבולת החשמל בפאזה אחת או להתקין תלת פאזי המאפשר שלושה זרמים במקביל, וכך יש יותר קיבולת. המזגנים המודרניים בדרך כלל מתאימים לחיבור תלת פאזי, אך במקרה של בית ישן בו יש רק פאזה אחת, חשוב לבחור בהתאם את סוג המזגן.

מאייד – חלק מהמזגן המותקן בדרך כלל בתוך הבית ותפקידו להזרים את האוויר החם או הקר.

הארכת צנרת – לרוב התקנת מזגן כוללת עד 2 מטר צנרת לחיבור בין היחידה החיצונית למאייד, אך במידה ויש מרחק גדול בין השניים יש צורך בהארכת צנרת ואז תתבקשו לשלם תוספת מחיר.

עכשיו, כשאתם מבינים מה המשמעות של כל אחד מן המושגים הללו, תדעו על מה הטכנאי מדבר בפעם הבאה שתזמינו התקנת מזגנים בראשון לציון.

זקוקים להתקנת מזגנים בראשון לציון? חברתנו ערוכה לספק לכם שירותי התקנת מזגנים בצורה בטיחותית, יעילה ומהירה במחירים משתלמים ללקוחות. צרו קשר עוד היום ונתאם את מועד ההגעה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

התקנת מזגנים בראשון לציון
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם