אזור
עיר
התקנת מזגנים בחיפה

התקנת מזגנים בחיפה

למה חשוב לעבוד עם חברת מיזוג אוויר?
כשאתם זקוקים לשירות התקנת מזגנים בחיפה בעסק או בחברה, רצוי שתפנו לחברת מיזוג אוויר.

חברתנו, אור שיווק, מספקת שירותי מיזוג אוויר למגזר העסקי והמוסדי ויש לנו ניסיון רב במתן שירותי תכנון, מכירה, תיקונים והתקנת מזגנים בחיפה ובכל הארץ. אחת השאלות שאנו נתקלים בה היא מדוע רצוי לפנות לחברת מיזוג אוויר ולא להסתפק בהזמנת שירות של מתקין מזגנים עצמאי?
התשובה: מעטפת שירותים ואחריות נרחבת.

כשאתם פונים לחברת מיזוג אוויר, אתם למעשה מקבלים כתובת אחת שתרכז עבורכם את כל הקשור לטיפול במזגנים בעסק. בנוסף, השירותים ניתנים על ידי אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון רב, היודעים להתקין מזגנים על פי הוראות הבטיחות ויש להם הכשרה בתחום.

כאשר ההתקנה נעשית על ידי גורם מוסמך, על פי ההוראות, אתם כלקוחות מקבלים גם תעודת אחריות על ההתקנה עצמה, מלבד תעודת האחריות של המזגן, וזוהי הוכחה נוספת למידת הרצינות של חברת המיזוג.

חברתנו, אור שיווק, תוכל לספק לכם מעטפת שירותי מיזוג בהתאמה אישית. מלבד התקנת מזגנים בחיפה ותכנון מערכות מיזוג למגזר העסקי, אנו מספקים שירותים נוספים, כגון מכירת מזגנים ושירותי תיקונים. כך תוכלו לרכז את כל הקשור לטיפול במזגנים של העסק דרכנו ולחסוך גם זמן וגם כסף. אל תשכחו, מזגנים בעסק אינם דומים למזגנים בבית. הם עובדים רצוף במשך שעות רבות, דורשים פתרונות יצירתיים או חיבור למערכת מיזוג מרכזית וזקוקים לתחזוקה שוטפת. לכן, כשצריכים להזמין שירותי התקנת מזגנים בחיפה, זה אך הגיוני לפנות לחברת מיזוג אוויר, כמו חברתנו, שתוכל לספק לכם את כלל השירותים באופן שוטף.

בואו נדבר רגע על אחריות
מלבד שירותי מכירה, תיקונים והתקנות, אנו מבינים את הצורך בשירות אדיב ומקצועי ומחירים משתלמים ללקוחות. לכן, כשאנחנו מוכרים לכם מזגן או מתכננים עבור החברה מערכת מיזוג, אנחנו נמשיך ללוות אתכם במשך כל תקופת האחריות. אם יהיה חוסר בגז או בעיה באחד החלקים – יש לכם כתובת לפנות אליה ואותו הדבר לגבי כל השירותים הכלולים במסגרת האחריות.

בנוסף, אם תתעורר בעיה שאינה מכוסה בתעודת האחריות, או לאחר שתקופת האחריות תסתיים, אנחנו עדיין כאן ונוכל לספק לכם שירותי תיקונים בתשלום.

התקנת מזגן בחיפה

מחפשים התקנת מזגן בחיפה ? אנו באור שיווק מתמחים בהתקנת מזגנים ומספקים שירותי התקנת מזגן בחיפה - פנו עכשיו ותאמו מתקין, נגיע תוך 24 שעות.

שיקולים שצריך להביא בחשבון כאשר מזמינים שירותי התקנת מזגנים
סוף סוף החלטתם לקנות מזגן ואין ספק שמדובר שצעד שישפר את איכות החיים שלכם בצורה משמעותית, אך למרות שיש חברות רבות המתעסקות במכירת מזגנים והתקנת מזגן, צריך לדעת אל מי לפנות.

נקודות חשובות בהתקנת מזגן בחיפה
במקרים רבים, יגבו מכם מחיר בנפרד עבור התקנת המזגן וזה סביר לחלוטין. מה שלא סביר הוא שתיקנו מזגן ויעבור זמן רב עד שיגיעו אליכם להתקין אותו. מצב כזה יכול להעיד על שירות לא מקצועי, יחס מזלזל או פשוט עומס שאינו מותאם לכוח האדם הקיים. כשאתם פונים אלינו להזמנה של התקנת מזגן, אתם נהנים ממספר יתרונות:

שירות זמין ומהיר – בחברתנו אנו מבינים את הצורך שלכם במזגן שיגיע אליכם כמה שיותר מהר ויותקן כך שתוכלו להתחיל להשתמש בו, ולכן אנו דואגים לשירותי התקנת מזגן בחיפה בזמינות גבוהה. מלבד הזמינות, הטכנאים שלנו מיומנים בביצוע התקנה מהירה, כדי שלא להפריע לכם יותר מכפי שנדרש.

אמינות – כשאנחנו מתאמים אתכם תאריך ושעה בה נגיע אליכם להתקין את המזגן, אתם יכולים להיות רגועים שנעמוד בהתחייבות. כמו כן, המחיר שנגבה מכם הוא המחיר המקובל בשוק ואין לנו רצון להרוויח על חשבון הלקוחות שלנו.

מקצועיות – הטכנאי שיגיע אליכם, הוא בעל ניסיון רב בהתקנת מזגנים מסוגים שונים, והוא ידאג לבצע את ההתקנה בצורה נכונה ובטוחה, מבלי להשאיר אחריו לכלוך רב.

אחריות – כשאתם מזמינים מאתנו התקנת מזגן, אתם מקבלים אחריות על ההתקנה ובכל מקרה של בעיה תוכלו ליצור אתנו קשר. אם קניתם אצלנו גם את המזגן, תקבלו תעודת אחריות נפרדת על המוצר ועל ההתקנה.

עם זאת, יש לנו המלצה אחת: אל תחכו לחודשי הקיץ – בחודשי הקיץ יש עומס רב בתחום מכירה והתקנת מזגנים בחיפה ובכל הארץ, ולכן כדאי להקדים ולבצע את הקנייה כבר בחורף. באופן זה תוכלו ליהנות ממזגן פועל כבר בתחילת הקיץ ובונוס נוסף הוא שהמחירים נמוכים יותר בעונה זו.

חברתנו מספקת שירותי התקנת מזגן בחיפה, כולל מכירה ותיקונים ואחריות על המוצר וההתקנה עצמה. אנו נדאג לתת לכם שירות אדיב ומקצועי, ונוודא שתוכלו ליהנות מהמזגן החדש שרכשתם בהקדם האפשרי.

 

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

התקנת מזגנים בחיפה
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם