אזור
עיר
התקנת מזגנים בנתניה

התקנת מזגנים בנתניה

מה מחכה לכם אחרי התקנת המזגן? תלוי באיזו חברה בחרתם לבצע את העבודה

קניית מזגן היא רק השלב הראשון. לאחר מכן צריך שיגיע אליכם טכנאי מוסמך ויתקין את המזגן בביתכם. כאשר אתם בוחרים בחברתנו, אור שיווק, אתם מקבלים שירותי התקנת מזגנים בנתניה מקצועיים ממיטב טכנאי המזגנים.

מה היתרונות שאנו מציעים לכם?
התקנת מזגנים בנתניה, כמו בשאר הארץ, הוא שירות מבוקש. לא משנה באיזו עונה מדובר, תמיד מישהו יצטרך מזגן ואת המזגן צריך לחבר ליחידת המנוע ולהרכיב על הקיר. עם זאת, בעוד שרוב האנשים הממתינים לשירות התקנת מזגנים יודעים מה צפוי להם פחות או יותר מבחינת זמני ההמתנה ומשך זמן ההתקנה, לא כולם יודעים מה צפוי להם לאחר מכן.

איתנו הסיפור שונה. חברתנו מספקת שירותי התקנה מקצועיים ממיטב טכנאי המזגנים בארץ. צוות הטכנאים המוסמכים שלנו בעלי ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה, ולכן לאחר שהם יסיימו להתקין את המזגן הם לא יעזבו לפני שהם יוודאו שהמזגן אכן עובד כמו שצריך.

במידה ותרצו, הטכנאי יסביר לכם על הפונקציות השונות בשלט וייתן לכם טיפים לשימוש חכם וחסכוני במזגן לאורך השנה. טיפים אלו שווים זהב שכן מדובר במידע שנאסף לאורך שנים רבות, בעבודה מול לקוחות שונים ועם דגמים רבים של מזגנים מכל החברות.

בתום העבודה ולפני שהטכנאי שלנו יעזוב, תקבלו תעודת אחריות על ההתקנה. תעודה זו שונה מתעודת האחריות שקיבלתם בעת רכישת המזגן, גם אם רכשתם אותו מאתנו. בעוד שתעודת אחריות על מזגן מכסה בעיקר נזקים לחלקי המזגן השונים, אחריות על התקנה מספקת לכם כתובת לכל מקרה של תקלה הנובעת מהתקנה לא מקצועית או נזק הקשור לאופן ההתקנה עצמה.

את התעודה הזו חשוב לשמור במקום זמין, כדי שאם תזדקקו לשירותי תיקונים, תוכלו לקבל אותם ללא תוספת תשלום, במסגרת האחריות.

כשעובדים עם חברה מקצועית ומובילה בתחום מיזוג האוויר, מערך השירות הניתן ללקוחות הוא מקיף וכולל שירותים מתקדמים כגון תכנון מערכות מיזוג והתאמת פתרונות אוורור, לצד שירותי מכירה מקצועיים, שירותי תיקונים והתקנת מזגנים בנתניה ובשאר הארץ.

בכל אחד מהתחומים השירות יינתן לכם על ידי איש מקצועי מוסמך, ובמחירים משתלמים.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

התקנת מזגנים בנתניה
דירוג ממוצע: 5/4.94 - מתוך 238 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם