אזור
עיר
התקנת מזגנים בנתניה

התקנת מזגנים בנתניה

מה מחכה לכם אחרי התקנת המזגן? תלוי באיזו חברה בחרתם לבצע את העבודה

קניית מזגן היא רק השלב הראשון. לאחר מכן צריך שיגיע אליכם טכנאי מוסמך ויתקין את המזגן בביתכם. כאשר אתם בוחרים בחברתנו, אור שיווק, אתם מקבלים שירותי התקנת מזגנים בנתניה מקצועיים ממיטב טכנאי המזגנים.

מה היתרונות שאנו מציעים לכם?
התקנת מזגנים בנתניה, כמו בשאר הארץ, הוא שירות מבוקש. לא משנה באיזו עונה מדובר, תמיד מישהו יצטרך מזגן ואת המזגן צריך לחבר ליחידת המנוע ולהרכיב על הקיר. עם זאת, בעוד שרוב האנשים הממתינים לשירות התקנת מזגנים יודעים מה צפוי להם פחות או יותר מבחינת זמני ההמתנה ומשך זמן ההתקנה, לא כולם יודעים מה צפוי להם לאחר מכן.

איתנו הסיפור שונה. חברתנו מספקת שירותי התקנה מקצועיים ממיטב טכנאי המזגנים בארץ. צוות הטכנאים המוסמכים שלנו בעלי ניסיון רב ותודעת שירות גבוהה, ולכן לאחר שהם יסיימו להתקין את המזגן הם לא יעזבו לפני שהם יוודאו שהמזגן אכן עובד כמו שצריך.

במידה ותרצו, הטכנאי יסביר לכם על הפונקציות השונות בשלט וייתן לכם טיפים לשימוש חכם וחסכוני במזגן לאורך השנה. טיפים אלו שווים זהב שכן מדובר במידע שנאסף לאורך שנים רבות, בעבודה מול לקוחות שונים ועם דגמים רבים של מזגנים מכל החברות.

בתום העבודה ולפני שהטכנאי שלנו יעזוב, תקבלו תעודת אחריות על ההתקנה. תעודה זו שונה מתעודת האחריות שקיבלתם בעת רכישת המזגן, גם אם רכשתם אותו מאתנו. בעוד שתעודת אחריות על מזגן מכסה בעיקר נזקים לחלקי המזגן השונים, אחריות על התקנה מספקת לכם כתובת לכל מקרה של תקלה הנובעת מהתקנה לא מקצועית או נזק הקשור לאופן ההתקנה עצמה.

את התעודה הזו חשוב לשמור במקום זמין, כדי שאם תזדקקו לשירותי תיקונים, תוכלו לקבל אותם ללא תוספת תשלום, במסגרת האחריות.

כשעובדים עם חברה מקצועית ומובילה בתחום מיזוג האוויר, מערך השירות הניתן ללקוחות הוא מקיף וכולל שירותים מתקדמים כגון תכנון מערכות מיזוג והתאמת פתרונות אוורור, לצד שירותי מכירה מקצועיים, שירותי תיקונים והתקנת מזגנים בנתניה ובשאר הארץ.

בכל אחד מהתחומים השירות יינתן לכם על ידי איש מקצועי מוסמך, ובמחירים משתלמים.

שאלות נפוצות לגבי התקנת מזגן בנתניה

מה כדאי לשאול טכנאי מזגנים אשר מגיע להתקין מזגן בבית, במשרד או בעסק?
כשטכנאי המיזוג שלנו נקראים להתקנת מזגן, הם רגילים לשאלות רבות מצד הלקוחות. לעתים השאלות נובעות מחוסר ידע ולעתים זהו רצון לדעת כיצד להתנהל בצורה הטובה ביותר לאחר התקנת המזגן. שירותי התקנת מזגן בנתניה הוא חלק מן השירותים שחברתנו מספקת ללקוחותיה, כאשר מלבד ההתקנה, נוכל לסייע לכם גם בבחירת המזגן , קנייתו או במידה ותזדקקו לשירותי תיקונים. כשאתם בוחרים בשירות שלנו אתם יודעים שתקבלו מאתנו מידע מלא ומפורט ותוכלו לקבל מענה לכל שאלותיכם.

שאלות לגבי התקנת מזגנים בבית
אחת השאלות הנפוצות היא באילו מקרים יהיה צורך בתוספת תשלום עבור ההתקנה. בדרך כלל התקנה של מזגן כלולה במחיר המזגן עצמו או שמשלמים עבורה בעת קניית המזגן, אך לעתים הטכנאי שיגיע להתקין יבקש תוספת תשלום. מתי זה קורה? כאשר התקנת המזגן יכולה להתבצע רק במקום בעייתי ולא נגיש, כאשר יש צורך בצנרת ארוכה יותר מן הסטנדרט או כשיש צורך בעבודות קידוח מורכבות.

שאלה נפוצה נוספת היא מה כוללת האחריות על התקנת המזגן ולמשך כמה זמן היא תקפה. בדרך כלל האחריות מכסה מקרים של התקנה רשלנית, אשר הובילו לפעילות חלשה של המזגן או גרמו לנזק. משך האחריות משתנה ממתקין למתקין.

שאלות לגבי התקנת מזגנים במבנים גדולים
שאלה נפוצה כאשר מזמינים התקנת מזגן בנתניה המיועדת לבית ספר או מבנה גדול, היא מי אחראי לתחזוקת המזגנים באופן שוטף. התשובה תלויה בחברה ממנה רכשתם את המזגן. ישנן חברות המספקות שירותי מכירה בלבד, וישנן חברות, כמו חברתנו, המציעות גם שירותי מכירה וגם שירותי תיקונים ותחזוקה.

אם מדובר במוסד ציבורי, כמו בית ספר או מבנה תעשייתי, כדאי לשאול את הטכנאי האם יש דרך להתקין את המזגן בצורה שתפחית את הסיכוי לגניבת המנוע. לצערנו ישנה תופעה ארצית נרחבת של גניבת מזגנים ממוסדות ציבוריים ולכן כדאי לשקול להוסיף אמצעי מיגון.

יש לכם שאלות נוספות לגבי התקנת מזגן בנתניה? תוכלו לפנות לשירות הלקוחות שלנו ולקבל מידע מלא. כמו כן, ניתן להתייעץ עמנו לגבי בחירת מזגן, שירותי התקנה ושירותי תיקונים במחירים נוחים ומשתלמים ללקוחותינו.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

התקנת מזגנים בנתניה
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם