אזור
עיר
התקנת מזגנים בדרום

התקנת מזגנים בדרום

איך לא תהיו מופתעים כשיגיעו להתקין אצלכם את המזגן בבית:

התקנת מזגנים בדרום הארץ זה אחד השירותים המבוקשים ביותר ואפשר להבין מדוע.
משנה לשנה יותר ויותר אנשים מגלים שקשה להם להתמודד עם הטמפרטורות החמות, וכשגרים בדרום זה מורגש ביתר שאת. לכן עלה הביקוש לקניית מזגנים, כאשר לאחר קניית המזגן הקונים ממתינים עד שיגיע טכנאי מוסמך לבצע את ההתקנה בביתם. אולם, למרות שמדובר בשירות שיש לו ביקוש גבוה, כדאי שתכינו את עצמכם למספר הפתעות שיכולות להתרחש במועד ההתקנה.

אלו הפתעות יכולות לצוץ כשיגיע טכנאי המזגנים?
ההפתעה הראשונה היא שתידרשו לשלם עבור ההתקנה. אף אחד לא עובד עליכם ואין כאן רמאות, וגם אם חשבתם שמגיעה לכם התקנה בחינם מכיוון שקניתם מזגן מחברה מוכרת, מרבית שירותי ההתקנה מבוצעים בתוספת תשלום, וחשוב שתדעו את זה.

עם זאת, יכולה להיות הפתעה קצת פחות נעימה, לגבי גובה הסכום שתידרשו לשלם. בעוד שרוב הטכנאים גובים פחות או יותר את אותו המחיר עבור שירותי התקנת מזגנים בדרום, ייתכן ותתבקשו לשלם תוספת מחיר עבור צינור ארוך יותר מ-2 מטר, צורך בחציבה או כשהגישה להתקנת המזגן בעייתית. כדי שלא יהיו אי הבנות, חשוב לבקש מראש כבר בטלפון הצעת מחיר מסודרת, כולל תעריפים לתוספות מיוחדות.

דרך נוספת להימנע מהפתעות ואי הבנות
ישנה גם דרך נוספת בה תוכלו להימנע מהפתעות ואי הבנות הקשורות להזמנת שירותי התקנת מזגנים בדרום והיא פשוט לפנות אלינו. חברתנו מספקת שירותי התקנה מקצועיים על ידי צוות טכנאים מיומן ומוסמך, הפועל על פי הוראות הבטיחות הנדרשות ומחויב למתן מחירים משתלמים ללקוחותינו.

כל שירות התקנת מזגנים דרכנו מתחיל בתיאום תאריך ושעה נוחים מול הלקוח. המוניטין שלנו כחברה אמינה שאינה מתפשרת על תודעת שירות גבוהה מבטיח לכם שלא יהיו עיכובים או איחורים והמתקין שלנו יגיע אליכם בזמן שנקבע. כמו כן, תדעו מראש מה מחיר ההתקנה ובמידה ויהיה צורך בתוספות נעדכן אתכם ולא נתקדם לפני שנקבל את אישורכם.

אנו רואים זכות גדולה במתן שירות אדיב ומקצועי לכלל הלקוחות, עסקיים ופרטיים כאחד, ומלבד שירותי התקנת מזגנים בדרום נוכל לספק לכם גם שירותי מכירת מזגנים מכל הסוגים, ושירותי תיקונים.

התקנת מזגן בדרום

קניתם מזגן לבית? השלב הבא הוא להזמין טכנאי מוסמך שיגיע ויבצע את ההתקנה בצורה מקצועית וטובה.

השלב הבא לאחר קניית מזגן לבית, זה להזמין מתקין מזגנים. בחלק מן המקרים התקנת המזגן היא חלק מהשירות הכלול בקניית המזגן, אך במקרים אחרים תצטרכו להתקשר באופן עצמאי למתקין ולתאם את מועד ההתקנה.

נקודות חשובות בשירות התקנת מזגן בדרום
מתקיני מזגנים הם אנשי מקצוע עסוקים ובדרך כלל עמוסים בפניות. לכן, חשוב לא לדחות את מועד ההתקנה ולהזמין את המתקין כבר במעמד רכישת המזגן. נקודה חשובה נוספת היא לפנות אך ורק למתקין מוסמך ואמין. מתקין שאינו מקצועי עלול לבצע את ההתקנה בצורה רשלנית או לא נכונה והדבר יגרור בעיות בהמשך.

עוד נקודה קשורה לעלות ההתקנה. מחיר התקנת מזגן משתנה בהתאם לסוג המזגן והדגם ובחלק מן המקרים הוא יהיה כלול במחיר המזגן עצמו. עם זאת כדאי לדעת שייתכן ויהיה צורך בתוספת תשלום. מתי? כאשר המרחק בין המאייד למנוע עולה על שני מטר. בבתים רבים צנרת באורך שני מטרים תספיק כדי לחבר בין שני חלקי המזגן – החלק הפנימי והחלק החיצוני – אך בבתים מסוימים מרחק זה יהיה גדול יותר ויצריך תוספת צנרת. במקרה כזה יהיה צורך בתוספת תשלום.

כדאי ואף רצוי לקבל המלצות אודות מתקין המזגנים. המלצות טובות יוכלו לכוון אתכם לאיש מקצוע אמין, שיגיע במועד שנקבע וללא איחורים, מצויד בכל הנדרש כדי לבצע התקנה טובה על פי הוראות היצרן ודרישות הבטיחות ולסיום, ישאיר אחריו שטח נקי ללא לכלוך או פסולת. במהלך ההתקנה תקבלו הסבר מפורט על הפעלת המזגן ומומלץ לשמור את פרטי הקשר של המתקין למקרה שיתעוררו בעיות.

אחריות על התקנת מזגן בדרום
התקנת מזגן צריכה להגיע עם אחריות נפרדת מהאחריות על המזגן עצמו. מה חשוב לדעת על אחריות ההתקנה? האחריות צריכה להינתן לכם על ידי המתקין במועד ההתקנה וברוב המקרים היא תקפה למשך חמש שנים.

האחריות על התקנת מזגן בדרום מכסה פגמים הקשורים לאופן התקנת המזגן והחיבורים השונים אך כאשר האחריות מפוצלת בין היבואן ו/או היצרן לבין המתקין, חשוב שיהיה כתוב בצורה מפורטת מה כלול בתחום האחריות של כל גורם.

 

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

התקנת מזגנים בדרום
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 453 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם