אזור
עיר
השכרת מזגנים בירושלים

השכרת מזגנים בירושלים

השכרת מזגנים ניידים זהו הפתרון הטוב ביותר לימי הקיץ החמים. אצלנו תוכלו להשכיר מזגנים ניידים בכל הגדלים ולכל זמן שתבחרו. אנשי המקצוע שלנו יעזרו ויכוונו בהתאמת המזגנים הדרושים על פי גודל החלל אותו תרצו לקרר בימים חמים או לחילופין לחמם בימי החורף הקרים. קיים מגוון רחב של אפשרויות אך נעמוד על העיקרית והטובה מכולן: השכרת מזגן נייד.

אז מה זה בכלל מזגן נייד?
מזגן נייד, ממש כמו שזה נשמע הוא מזגן כמו זה שתלוי לכם על הקיר, רק נייד, כן כן ממש נייד, אחד כזה שתוכלו להציבו ביתר קלות כמעט בכל מקום שתרצו.

המזגן הנייד פועל את אותה הפעולה שפועל המזגן הנייח במטרה לצנן את האוויר. הוא דוחף את האוויר לתוך מיכל תרמי אשר תפקידו לקרר את האוויר הנדחף ופולט אותו קר יותר. אך בדומה מאד למזגן הנייח בביתנו גם המזגן הנייד יעיל הרבה יותר במקומות סגורים אם כי ניתן לומר שגם במקומות פתוחים הימצאותו תנעים את הטמפרטורה באזור.

שימושיו של המזגן הנייד
על פי רוב מקומות השימוש במקומות ציבוריים במזגנים ניידים גדול מאוד, לדוגמה: הופעות המכילות מספר רב של אנשים בימי הקיץ החמים, בתי קפה אשר ירצו לצנן קצת את לקוחותיהם מחום השמש הקופחת, גני אירועים כמובן לא ישאירו את אורחיהם ועובדיהם להתבוסס בזיעתם, מסעדות כי מי אוהב לאכול כשחם? ועוד. ניתן להצביע על היתרון המרכזי ואולי היחיד של המזגנים הניידים על פני אחיהם הנייחים והוא כמובן היכולת להציבו בכל מקום נתון לזמן נתון ובסיום עבודתו פשוט לאסוף אותו ולהשיבו למקומו, כך שמעבר לקירור במקום שאין אפשרות למזגן הנייח להגיע המזגן הנייד גם לא יתפוס מקום קבוע בחלל. כמובן שאנו נעמוד לצדכם בכל הכרוך בנושאים אלה.

נקודה חשובה עליה כדאי לתת את הדעת היא העובדה כי המזגן הנייד בדומה לאחיו המזגן הנייח פולט אוויר יבש מאד כך שמעבר לקירור החלל גם אחוזי הלחות באזור ירדו משמעותית.

שוני אחד ומזערי עליו ניתן להצביע בין המזגנים הניידים לאלה הנייחים הוא פיזור הקירור בכל חלל החדר בצורה אחידה לגמרי.

בימי הקיץ החמים פתרון זה של השכרת מזגנים ניידים הוא אידיאלי ומשרת בצורה מעולה את מירב הצרכים שלכם. חברתנו תשמח לספק לכם שירות אמין ומקצועי הכולל כמובן גם את ההובלה, ההתקנה, הפירוק וההחזרה של המזגן הנייד - בין אם הוא תעשייתי או ביתי.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

השכרת מזגנים בירושלים
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם