אזור
עיר
תיקון מזגנים במרכז

תיקון מזגנים במרכז

יש מאמרים רבים באינטרנט שינחו אתכם כיצד לתקן תקלות במזגן בכוחות עצמכם, אולם בשורה התחתונה יש מצבים בהם אין ברירה וחייבים להזעיק איש מקצוע

בעבר אולי רוב המזגנים נראו אותו הדבר ופעלו באותו אופן, אולם כיום יש התקדמות מטאורית בתחום המיזוג ולצד המזגנים היחידים יש גם מזגן מיני מרכזי, אינוורטר ומערכות מיזוג משוכללות שנבנו בהתאמה אישית ללקוח על ידי צוות מהנדסים. לכן, יש לנקוט משנה זהירות כשמנסים לתקן לבד את המזגן.

מה יכול לקרות בעקבות תיקון חובבני?
אנחנו מכירים את החששות שלכם. כאשר מתעורר צורך בשירות תיקון מזגנים במרכז, התשובות הנפוצות שתקבלו מחברות מזגנים רבות הן: "נשמח לפתוח קריאה, אך יש זמן המתנה ארוך", "יש לנו עומס רב ולא נוכל להתחייב לזמן בשבוע הקרוב" וכן הלאה. לכן, אנשים רבים מעדיפים לנסות לפתור לבד את התקלה במקום להמתין לשירות תיקון מזגנים במרכז.

בכל מזגן יכולות להתרחש תקלות שונות, אך יש מספר סוגי תקלות הנחשבות לנפוצות, וביניהן: חוסר בגז מזגנים, נזילת מים, מזגן שאינו מחמם או מקרר כמו שצריך, הפעלת מזגן הגורמת לקצר, רעשים מטרידים ותקלות במנוע או במדחס. לעתים כל מה שצריך לעשות הוא לנקות את הפילטרים ואת הגוף המזגן, או לכוון מחדש את ההגדרות בשלט, אך במקרים אחרים הגורם לתקלה מורכב יותר ומצריך ידע מקצועי ומיומנות שאין לכל אדם.

תיקון ללא איתור מקור התקלה או הבנת חומרתה, יכול לגרום לנזק חמור יותר ואף בלתי הפיך. במקרים מסוימים, כאשר המזגן מקצר או שיש נזילה, המשך השימוש במזגן יכול להיות גם מסוכן. כדי להימנע ממצבים כאלו תוכלו לפנות אלינו ונדאג לשלוח אליכם טכנאי מיומן בתיקון מזגנים במרכז.

כשמדובר במזגן מקולקל במשרד או בבית, ברור לנו שחוסר המיזוג ישפיע לרעה על כולם ובנוסף הנזק יכול להחמיר. לכן אנו מקפידים על שירות זמין ומהיר ללקוחותינו ככל האפשר. טכנאי המזגנים שלנו יגיע ויבדוק מיד האם מדובר בנזילת מים, בחוסר גז, במנגנון שהייה לא תקין או בתקלות במנוע, במדחס או בשלט ובהתאם לכך יחליט כיצד לתקן.

בתום התיקון, הטכנאי יסביר לכם כיצד לשמור על המזגן ולמנוע ממנו תקלות דומות בהמשך, באמצעות פעולות תחזוקה פשוטות כמו ניקוי מסננים וכיוון הטמפרטורה בשלט.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

תיקון מזגנים במרכז
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 418 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם