אזור
עיר
תיקון מזגנים בבאר שבע

תיקון מזגנים בבאר שבע

המדריך המקוצר לתיקון מזגנים בבאר שבע
מתגוררים בבאר שבע ונתקלתם בבעיה במזגן בבית או בעסק? זה הזמן לפנות אלינו, לחברת אור שיווק, ונדאג לפתור את הבעיה בהקדם. בינתיים, כדי שתקראו את העצות הבאות.

ישנן תקלות במזגן שתוכלו לפתור בכוחות עצמכם, מבלי לחכות לשירות תיקון מזגנים בבאר שבע. אחת הדוגמאות הנפוצות היא כאשר יש ריח רע מהמזגן. לפני שמזעיקים טכנאי, כדאי לפעול על פי ההנחיות שקיבלתם במועד ההתקנה, ולנקות את הפילטרים של המכשיר. לעתים, חוסר ניקוי ותחזוקה יכולים לגרום להצטברות לכלוך רב הגורם להפצת ריח רע בעיקר כאשר המזגן פועל.

מקרה נוסף בו תוכלו להתמודד בכוחות עצמכם
המזגן לא מקרר כמו שצריך? בדקו שאחד הילדים לא שינה את ההגדרות בשלט. בשלט סטנדרטי ישנן 4 פונקציות: אוורור, קירור, חימום ומצב אוטומטי, וחשוב לבחור בפונקציה הנכונה כדי לקבל את התוצאה הרצויה.

במקרים מורכבים יותר, אל תהססו לפנות לשירות התיקונים של החברה. אם לא נגרם נזק בזדון למזגן, סביר להניח שהתיקון יהיה כלול במסגרת האחריות, רק שימו לב שהפעלתם את תעודת האחריות תוך 30 יום מתאריך קניית המזגן, כפי שנדרש על ידי חברות רבות.

מה לא לעשות?
בשום אופן אל תוציאו את המזגן ממקומו או תנסו לפרק אותו לחלקים. פעולות אלו עלולות לפגוע בכיסוי האחריות שניתן לכם על ידי החברה על המזגן וההתקנה ואם תזמינו לאחר מכן שירות תיקון מזגנים בבאר שבע דרך החברה בה קניתם את המזגן, היא יכולה להתנער מאחריות.

אם אתם לא מצליחים לפתור את הבעיה בקלות או שמדובר בתקלה מורכבת, זה הזמן לקרוא לאחד הטכנאים שלנו. חברתנו מספקת שירותים מתקדמים של מכירת מזגנים לבית ולעסק, שירותי התקנה ושירות תיקונים על ידי טובי הטכנאים בארץ. אנחנו מבינים את הצורך בשירות מהיר ויעיל ובנוסף, הטכנאים שלנו מיומנים בפתרון תקלות מסוגים שונים ובמתן יחס אישי ואדיב לכל לקוח ולקוח.

כמו כן, אם אתם לקוחות עסקיים שלנו, תוכלו לקבל מענה של 24 שעות ביממה כאשר מדובר בתקלות הקשורות למערכת המיזוג הכללית וחדרי השרת, ובמקרים דחופים נדאג לספק לכם שירות תיקון מזגנים בבאר שבע.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

תיקון מזגנים בבאר שבע
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 412 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם