אזור
עיר
מכירת מזגנים בחדרה

מכירת מזגנים בחדרה

רכישת מזגנים בחדרה והסביבה
בדרך כלל תזדקקו לרכישת מזגן בבניית בית חדש או לחלופין בשיפוץ הבית הקיים, בכל מקרה שבו אתם מחפשים חנות מזגנים שתספק עבורכם את המוצר הטוב ביותר, במחיר הנמוך ביותר ועם השירות המהיר ביותר - אתם חייבים לשמוע על אור שיווק אשר מספקת שירותי מכירת מזגנים בחדרה והסביבה כחלק ממערך השיווק שלה בכל רחבי ארץ ישראל.

אחריות
חשוב מאוד שבכל רכישת מזגן תבדקו לעומק את נושא האחריות על המזגן, יצרנים רבים בשוק מציעים אחריות על המזגן ל- 3 שנים כאשר האחריות כוללת חלפים 12 חודשים בלבד מתוך תקופת האחריות. אל תהססו לבקש כתב אחריות ולדרוש פרטים מלאים בנושא כי בסופו של יום אתם משלמים על מה שאתם רוכשים ולכן אתם צריכים לוודא שקיבלתם את התמורה שמגיעה לכם.

שירות
מזגנים מסוימים כמו אלו שנמכרים בסופרים ובמרכולים יכולים להיות בהצעה מפתה במיוחד, חשוב שתבינו שהיצרן של המזגן חשוב לא פחות.

כמו בכל מוצר חשמלי אחר, על מנת לייצר מזגן צריך להיות בקיא במיוחד בהנדסת מערכות מסוג זה ולכן כדאי מאוד ללכת על חברה שזה התחום עיסוק העיקרי שלה, כמו: טורנדו, תדיראן, אלקטרה ועוד חברות מובילות נוספות - ולא על סתם מותג מדבקה שאת השירות עליו מספקת ענקיות שיווק, שמייצרות ומשווקות את המוצר הנ"ל על הדרך ומרוויחות המון כסף על כלום מוצר.

התקנה
בחרתם יצרן מעולה שיספק לכם את השירות והאחריות, מעולה. עכשיו נותר לכם רק להחליט מי מתקין עבורכם את המזגן, גם כאן המחירים יכולים להיות זולים במיוחד אצל מתקינים מסוימים.
אל תתפתו, דעו שהזול עולה ביוקר, התקנה למזגן עד 2 כ"ס אמורה לעלות בסביבות 800 ש"ח כולל מע"מ, אם קיבלתם בפחות בדקו שלא חוסכים עליכם בעלויות חומרי הגלם.

דוגמא לחומרי גלם: צנרת איכותית בעובי דופן 0.9 מ"מ, תושבת מגלוונת ועמידה עפ"י תקן, כבל חשמל 8 גידים איכותי עמיד בתקנים ישראלים מחמירים.

קחו רגע לעבד נתונים, בזמן הזה תוכלו להרים את השפופרת ולקבל ייעוץ מקצועי מאחד היועצים המקצועיים שלנו אשר מחכים לשיחה מכם.

תבחר חכם, תבחר נכון, תבחר ב- אור שיווק.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מכירת מזגנים בחדרה
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם