אזור
עיר
מכירת מזגנים בשרון

מכירת מזגנים בשרון

כשאתם מתעניינים לגבי שירות מכירת מזגנים בשרון, חשוב לנו להציג בפניכם את כל מה שאתם צריכים לדעת.

מי אנחנו? הקמנו את חברת אור שיווק, כדי לתת מענה מקצועי ברמה גבוהה לפתרונות מיזוג ללקוחות פרטיים, מוסדיים ועסקיים. במהלך השנים הובלנו פרויקטים רבים בתכנון מערכות מיזוג מתקדמות, ואנו עובדים עם חברות המזגנים המובילות, כדי שנוכל לספק פתרונות יעילים ומותאמים לכל לקוח. לכן, בין אם אתם מחפשים שירות מכירת מזגנים בשרון עבור העסק שלכם, או לביתכם הפרטי, נשמח לסייע לכם לבחור בפתרון המיזוג המתאים ביותר.

כשרוצים לתת את הטוב ביותר, נותנים ללקוח אפשרויות בחירה
בחברתנו אנו מאמינים, שכדי להגיע להחלטה הטובה ביותר, הלקוח צריך להכיר את האפשרויות השונות. לכן אנו שומרים על קשרי עבודה עם חברות המזגנים המובילות בארץ ובעולם, כולל מיצובישי, סמסונג, טושיבה, היטאצ'י, אלקטרה, תדיראן ועוד. כשאתם פונים אלינו ומתעניינים לגבי מכירת מזגנים בשרון, נבחר יחד את המזגן המתאים לא רק לפי המותג העומד מאחוריו, אלא בהתאם למכלול השיקולים הקיים.

למה הכוונה במכלול שיקולים? במקומות מסוימים, בעיקר משרדים קטנים, הפתרון המתאים ביותר הוא מזגן מפוצל. במקומות גדולים יותר המשמשים מספר רב של אנשים, או בבתים פרטיים, ייתכן ומיני מרכזי יהיה פתרון המיזוג המשתלם ביותר עבורכם, הן מבחינת עצמת הקירור ופיזורו, והן מבחינת העלויות. במקרים אחרים נציע לכם גם מזגן VRF, אשר פועל בטכנולוגיית אינוורטר, הנחשבת לטכנולוגיה מתקדמת ופורצת דרך. מערכת כזו אמנם יקרה יותר ממזגנים אחרים, אך בטווח הרחוק היא חסכונית, מכיוון שהיא חוסכת בצריכת החשמל והיא גם מפחיתה את זיהום האוויר. מזגן כזה יכול להתאים גם ללקוחות הבונים בית חכם, ולכן אנו בודקים כל מקרה לגופו וממליצים על הפתרונות שישרתו את הלקוח על הצד הטוב ביותר.

מלבד מכירת מזגנים, אנו מספקים גם שירותי התקנה של המזגן במקום המיועד, כולל הסבר מפורט ללקוח לגבי תפעול המזגן והתחזוקה הנדרשת. במידה ותיתקלו בבעיות או תקלות, תוכלו לפנות אלינו להזמנת שירותי תיקונים מצד טכנאי מזגנים מקצועיים ובעלי ניסיון, המיומנים גם בשירות מכירה מקצועי וגם בעבודה עם מגוון סוגי המזגנים.

מה שעומד לנגד עינינו זו טובת הלקוח, ולכן אנו מתחייבים לרמה מקצועית גבוהה, יחס אדיב ואישי לכל לקוח ומעטפת שירותים נרחבת המגדילה את אפשרויות הבחירה שלכם ומבטיחה לכם שתקבלו את השירות הטוב ביותר.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מכירת מזגנים בשרון
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם