אזור
עיר
מכירת מזגנים בהרצליה

מכירת מזגנים בהרצליה

מתגוררים בהרצליה והסביבה ומחפשים המלצה למזגן המתאים לשימוש ביתי? אנחנו כאן לשירותכם!

בכל פעם שמשפחה צריכה לקבל החלטה איזה מזגן לרכוש, היא עומדת בפני התלבטות: האם לרכוש מזגן מפוצל לכל חדר, או להתקין מיני מרכזי?. כדי לפתור את הדילמה, חשוב להבין מהם היתרונות והחסרונות של כל מערכת. בחברתנו, אור שיווק, אנו מציעים הרבה מעבר למכירת מזגנים בהרצליה. אצלנו תוכלו לקבל שירותי ייעוץ מקצועיים והתאמה אישית של סוג המזגן לצרכי הבית.

מזגן מפוצל או מיני מרכזי?
מהו בעצם ההבדל בין שתי המערכות הללו? מזגן מפוצל, זוהי מערכת הכוללת מזגן ויחידה חיצונית. משתמשים בכך כאשר אין צורך במיזוג כל חדרי הבית, או כאשר רוצים לשמור על האפשרות שהמזגן יפעל רק בחלק מהחדרים ולא בכל הבית, כדי לחסוך בחשמל. החיסרון של מערכת כזו הוא כפול: ככל שיש יותר חדרים כך יש צורך ביותר מזגנים והמחיר הסופי יכול להיות גבוה מעבר למה שציפיתם. ובנוסף, לא בכל בית יש אפשרות להתקין מספר רב של יחידות חיצוניות, וגם אם יש אפשרות כזו, זה יכול לכער את החזות החיצונית של המבנה.

מיני מרכזי זוהי מערכת מיזוג מרכזית לבית, הכוללת מספר תעלות מיזוג ופתחים לחדרים השונים. כיום באמצעות בניית קירות גבס והנמכות תקרה, ניתן לתכנן מערכת מיזוג מיני מרכזית לבית בצורה אסתטית ומעוצבת, ללא צורך בתליית מזגן על הקיר. החסרונות הם שמערכת כזו יקרה גם מבחינת עלות רכישה וגם מבחינת עלויות החשמל החודשיות, שכן בכל פעם שאחד מבני הבית מעוניין למזג את חדרו, הוא מפעיל את המערכת כולה.

אז איך מקבלים את ההחלטה?
כשאתם מחפשים שירות מכירת מזגנים בהרצליה – אתם מחפשים אותנו. ביחד נגדיר מהם צרכי המיזוג הביתיים שלכם ומהי מסגרת התקציב, ובהתאם לכך נמליץ לכם על פתרונות המיזוג המתאימים ביותר. כשאתם פונים אלינו ומתעניינים לגבי מכירת מזגנים, אתם מקבלים שירות מקיף הכולל ייעוץ מקצועי, מכירת מזגנים, התקנה ושירותי תיקונים והכל במחירים משתלמים. הצוות שלנו מיומן במתן שירות ומכירה ברמה מקצועית גבוהה, מתוך דאגה לאינטרס של הלקוח.

כשאתם מחפשים שירות מכירת מזגנים בהרצליה, תוכלו לפנות אלינו ונשמח לתת לכם שירות אדיב ויחס אישי שאינו בא על חשבון רמה מקצועית גבוהה.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מכירת מזגנים בהרצליה
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם