אזור
עיר
מכירת מזגנים בדרום

מכירת מזגנים בדרום

כיצד תדעו איזה מזגן מתאים לביתכם? לאילו נקודות חשוב לשים לב? המאמר הבא יעשה לכם קצת סדר.

בשנים האחרונות גדל בצורה ניכרת מגוון דגמי המזגנים המיועדים לשימוש ביתי ובהתאם לכך גובר הבלבול בקרב הצרכנים. אם אתם מתגוררים באזור הדרום ומתלבטים לגבי סוג המזגן המתאים לביתכם, תוכלו להיעזר בקריטריונים הבאים.

4 קריטריונים לבחירת מזגן
הקריטריון הראשון בבחירת מזגן לבית הוא קודם כל סוג המזגן. מבין סוגי המזגנים השונים ניתן להצביע על שניים מרכזיים: מזגן עילי ומזגן מיני מרכזי. אם אתם מעוניינים לקרר או לחמם חדר אחד בלבד בבית או לאפשר שליטה נפרדת על הפעלת המזגן וכיוון הטמפרטורה בכל אחד מן החדרים, ככל הנראה שמזגן עילי הוא הסוג שיתאים לכם. לעומת זאת, אם אתם מעוניינים למזג מספר חדרים במקביל או שטח אחד גדול, מומלץ לברר אודות מזגן מיני מרכזי. שימו לב שלא בכל בית ניתן להתקין מזגן מיני מרכזי, מכיוון שהוא מצריך הכנה מיוחדת כגון הנמכת תקרה ובניית תעלות מיזוג. כמו כן מזגן זה נחשב ליקר יותר הן מבחינת מחיר הקנייה, והן מבחינת מחיר ההתקנה ועלות החשמל החודשית.

הקריטריון השני זה עצמת המזגן וכאן יש למקום המגורים שלכם חשיבות רבה. אזור הדרום הוא אזור אשר במשך רוב השנה שורר בו מזג אוויר חם יחסית, ולכן בתהליך חיפוש אחר מכירת מזגנים בדרום חשוב לבדוק האם עצמת המזגן תספיק כדי למזג את הבית בצורה יעילה וטובה. עצמת המזגן נמדדת ביחידות BTU, כאשר ככל שהמספר גבוה יותר, כך עצמת המזגן חזקה יותר.

הקריטריון השלישי בחיפוש אחר מכירת מזגנים בדרום זהו הדירוג האנרגטי של המזגן. מומלץ לחפש מזגנים בדירוג אנרגטי גבוה ככל האפשר. הדירוג מסומן באותיות לועזיות A-G, כאשר A  זו הדרגה החסכונית ביותר. כדאי לדעת שכיום ישנם מזגנים מתקדמים בטכנולוגיית אינוורטר, הנחשבים יקרים יותר אך נמוכים מבחינת צריכת חשמל.

הקריטריון הרביעי והאחרון לבחירת מזגן לבית הוא למצוא חברה אמינה ומקצועית המתעסקת בשיווק ומכירת מזגנים בדרום. צוות החברה יוכל לייעץ לכם לגבי בחירת המזגן המתאים ולכוון אתכם לדגם הטוב והחסכוני ביותר.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מכירת מזגנים בדרום
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם