אזור
עיר
מכירת מזגנים באשדוד

מכירת מזגנים באשדוד

בונים בית חדש? כדאי לחשוב איזה מזגן תרצו כבר בשלבים הראשונים
מזל טוב! בניית בית היא רגע חשוב ומרגש בחייה של כל משפחה, ולצד ההתרגשות הרבה יש גם משימות רבות ונקודות שצריך לחשוב עליהן בשלבים הראשונים. אחת המשימות היא לבחור פתרון מיזוג מוקדם ככל האפשר, ולשם כך חברתנו מספקת שירותי תכנון והתאמה של מזגנים לבית, בתיאום עם תכניות אדריכליות ושרטוטים מקצועיים.

מה חשיבות בחירת המזגן בשלבים המוקדמים?
אחת הטעויות הנפוצות היא לחפש חנות למכירת מזגנים באשדוד, כשהבית כבר בנוי ברובו. במצב כזה, אתם למעשה תצטרכו לחפש אחר מזגן שיתאים לנתוני הבית, במקום להתאים את נתוני הבית למזגן. בהתקנת מזגן בבית קיים יש צורך לבדוק מהם התשתיות הקיימות, היכן נמצאות נקודות החיבור לחשמל, האם אפשר להתקין מזגן בכל חדר או מערכת מזגן מיני מרכזי וכמובן לחשוב על דרכים יצירתיות לשלב את מראה המזגן בעיצוב הפנים של הבית. כל מקרה של שיפוץ תשתיות או אפילו הזזה של שקע חשמלי, יכולים לעלות לכם כסף, וזוהי מלבד ההוצאה הכספית על המזגן עצמו.

לכן, בחברתנו "אור שיווק", אנו ממליצים לחשוב מראש איזה מזגן תרצו כבר בשלבי תכנון הבית. אנחנו כאן כדי לסייע לכם במשימה, ולתת לכם ייעוץ מקצועי ושירות אדיב לבחירת פתרון המיזוג המתאים והמשתלם ביותר הן מבחינת עלויות הרכישה והן מבחינת עלויות התחזוקה החודשיים, כאשר הניסיון והרמה המקצועית הגבוהה הופכים אותנו לחברה מובילה במכירת מזגנים באשדוד ובכל רחבי הארץ. אם נחליט יחד שמזגן מיני מרכזי הוא הפתרון המתאים ביותר לביתכם החדש, תוכלו לתאם מראש הנמכה של תקרת גבס ויצירת תעלות מוסוות בצורה אסתטית, שתבוצע עוד לפני שתיכנסו להתגורר בבית.

דוגמה טובה לכך שצריך לחשוב על פתרונות המיזוג בשלבים המוקדמים של תכנון הבית, היא מערכת VRF. מערכת זו היא מערכת מיזוג מתקדמת, המאפשרת שימוש במספר שונה של מאיידים ויש לה יתרונות רבים כמו פעולה שקטה וחיסכון בצריכת החשמל. מערכת זו מתאימה גם למי שמעוניין לבנות "בית חכם", והיא מתאימה למי שמעוניין במספר מזגנים מבלי לפגוע בחזות החיצונית של הבית.

אנו מזמינים אתכם לקבלת ייעוץ מקצועי לגבי תכנון ומכירת מזגנים באשדוד לביתכם החדש. אצלנו תוכלו למצוא מעטפת שירותים רחבה לפתרונות מיזוג, הכוללת ייעוץ, תכנון, מכירה, התקנה ושירותי תיקונים, ונוכל לסייע לכם במציאת פתרון המיזוג המתאים ביותר.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

מכירת מזגנים באשדוד
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 453 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם