אזור
עיר

טכנאי מזגנים

טכנאי מזגנים

טכנאי מזגנים – מזמינים רק מחברת אור שיווק!
כיום, בכל בית ובכל מבנה יש מזגן אחד לפחות. ההתחממות הגלובאלית הופכת את החיים בעונת הקיץ לבלתי נסבלים ללא מערכות קירור אשר מנעימות ומצננות את האוויר והאווירה. לעיתים קרובות, יש צורך בעבודות תחזוקה או בתיקונים שונים למערכות הקירור והמיזוג בבית, בעסק, במוס או בכל מקום אחר. לשם כך, יש צורך בשירות של טכנאי מזגנים. חברת אור שיווק מציעה לכם שירותים מקצועיים של טכנאי מזגנים, יחד עם מגוון פתרונות קירור איכותיים לכל סוגי הלקוחות.

טכנאי מזגנים
הזמנה של טכנאי נדרשת במספר מקרים. ראשית, כאשר יש להתקין מזגן חדש, או מערכת קירור מלאה. שנית, כאשר יש צורך בעבודות תחזוקה, כמו הוספת גז למזגן וכדומה. לבסוף, טכנאי מזגנים נדרש כאשר ישנה תקלה כלשהי במזגן או במערכת המיזוג והקירור. טכנאי מזגנים צריך להיות מומחה בתחומו, על מנת לטפל בכל סוגי הבעיות על הצד הטוב ביותר. מומלץ תמיד להזמין טכנאי מזגנים מאותה חברה או מקום שבו רכשתם את המזגן, משום שהטכנאים במקום מכירים את המזגנים שלהם בצורה טובה ומלאה, ויוכלו לספק לכם את השירות המקצועי ביותר והיעיל ביותר. אך גם אם רכשתם את המזגן במקום אחר, חשוב להזמין טכנאי מקצועי במיוחד, מיומן ובעל ניסיון רב בתחום.

אור שיווק
חברת אור שיווק היא חברה אשר מתמחה בפתרונות ייחודיים של מיזוג אוויר. חברת אור שיווק מבצעת התקנות של מערכות קירור מכל הסוגים, מערכות מיזוג אוויר ועוד, ובנוסף גם מתכננת מערכות כאלה ומעניקה ייעוץ מקצועי ללקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים. בנוסף, בחברת אור שיווק תוכלו להזמין טכנאי מזגנים, לא רק להתקנה של מערכות המיזוג שלכם אלא גם לתיקון ולטיפול בתקלות מסוגים שונים, לעבודות תחזוקה תקופתיות על מערכות המיזוג והקירור, וכן הלאה. החברה זמינה עבורכם 24 שעות ביממה, על מנת שתוכלו לקבל מענה מידי למקרי חירום. אנו מעניקים ליווי לאדריכלים, למעצבים ולקבלנים, ודואגים לתת לכם שירות מדויק ונקי, שמותאם בדיוק לצרכים שלכם.

רוצים להזמין טכנאי מקצועי במיוחד? הזמינו עכשיו את השירות המקצועי והאיכותי שלנו - חברת אור שיווק!

טכנאי מיזוג אוויר

טכנאי מיזוג אוויר

כאשר אנחנו אומרים – טכנאי מיזוג אוויר, אין רק הכוונה לטכנאי שתפקידו הוא רק לתקן ולאתר תקלות במזגנים. (ישנם אולי טכנאים שזה כל מה שהם מסוגלים לעשות) כיום, כאשר אתם מעוניינים להתקין מזגן, מומלץ להיעזר בשירותיו של טכנאי מזגנים מקצועי כדי ליהנות מהתקנה ושירותי מיזוג אוויר מקצועיים.

היום כולם כבר יודעים, כי לא די להתקין מזגן ולצפות שהוא יעבוד היטב באופן נכון ומתאים לנו. כדי ליהנות ממזגן שישתלט על החלל באופן הנכון, יקרר בקיץ, אך לא יותר מהדרוש, ויחמם בחורף מבלי לייבש יותר מידי את החלל, יש צורך באיש מקצוע שתפקידו לתכנן היטב את המערכת.

מה הם תפקידיו של טכנאי מיזוג אוויר?

תכנון וייעוץ:

לפני הכול, יבחן הטכנאי את החלל בהתאם למספר פרמטרים חשובים.

1. גודל החלל – ברור שהממדים של החלל הם המדד המשמעותי ביותר בעת התקנת המזגן, ואין לדלג על מדידה נכונה של השטח, ביחס למזגן בהספק הרצוי.

2. תנועת האנשים במקום – אזור הומה אנשים יתחמם הרבה יותר מהר מאשר אזור בו התנועה נמוכה.

3. אופי המקום – ברור שאולם אירועים, ובייחוד רחבת הריקודים, ידרשו מזגן עוצמתי הרבה יותר מאשר משרד שקט בו אין כמעט תנועה של אנשים נכנסים ויוצאים.

4. רמת האיטום של החלל – חלל שניתן לסגור בו את החלונות והדלתות, ישמור הרבה יותר טוב על הקירור של המזגן מאשר חנויות או משרדים שפתוחים אל החום שבחוץ.

5. תנאי מזג האוויר של האזור – כל אזור מתאפיין במזג אוויר שונה ונתון זה אמור אף הוא להשפיע על העוצמה של המזגן הרצוי.

6. ציפיות הלקוח – יש להתרשם מה הם הציפיות של הלקוח מהמזגן החדש ולנסות 'לתפור' לו חבילה מתאימה.

לאחר כל זה יוכל הטכנאי להגיש ללקוח הצעה מפורטת על הציוד המומלץ, שיטת ההתקנה הכדאית, ואת כל הפרטים הטכניים המרכיבים את התקנת המזגן, כמו המראה הפנימי והחיצוני, רעש של המזגן בשעת הפעולה, רמת הצריכה של החשמל, ועוד. מובן שהדבר יכלול הצעת מחיר ברורה.

רק לאחר שהלקוח אישר את כל הפרטים,  תגיע סוף סוף ההתקנה. טכנאי מיזוג אוויר יתקין את המזגן על פי התכנית שבנה.

ואתם? תתחילו לנשום...

כי אצלנו באור שיווק טכנאי מיזוג האוויר עוברים הכשרות מיוחדות על מנת לתת מענה מקצועי במיוחד לתקלות מיזוג אוויר. ובנוסף הטכנאים שלנו מוכשרים לתת ייעוץ מקצועי להתקנת יחידות מיזוג אוויר.

טכנאי מיזוג האוויר שלנו יעניקו לכם שירותי התקנת מזגנים - בנוסף חברתנו מספקת שירותי תחזוקת מזגנים מכל סוגי מזגנים - מפוצל, עילי, רצפתי או מיני מרכזי וכמובן שגם למזגנים תעשייתיים.

 


עוד בנושא טכנאי מזגנים


נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

טכנאי מזגנים
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 410 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם