אזור
עיר
טכנאי מזגנים בשוהם | תיקון מזגנים בשוהם

טכנאי מזגנים בשוהם | תיקון מזגנים בשוהם

זקוקים לטכנאי מזגנים בשוהם? אצלנו תזכו ליחס מקצועי ואדיב החל משיחת הטלפון הראשונה
יש מצבים פתאומיים בהם יש צורך להזעיק איש מקצוע כמה שיותר מהר. זאת יכולה להיות הצפה בבית, קריסה של מערכת החשמל או מזגן שלא נדלק. המשותף לכל המקרים הללו הוא חוסר האונים שלכם כלקוחות מול אנשי המקצוע, והתלות שלכם בזמינות שהם יכולים להציע. אנחנו בחברת אור שיווק יודעים מה עובר עליכם ברגעים כאלו, ולכן כשאתם מתקשרים אלינו להזמין טכנאי מזגנים, נדאג לפעול במהירות ולתת לכם את השירות הטוב ביותר.

מה כולל השירות שלנו?
אם כבר הזמנתם מאתנו בעבר שירות טכנאי מזגנים בשוהם, אתם כבר יודעים שאנו מקפידים על שירות מקצועי ואדיב, ואם לא – אז הגיע הזמן שנכיר. את חברת אור שיווק הקמנו במטרה לתת פתרונות מיזוג אוויר מתקדמים לכל המגזרים והחזון שלנו הוא להוביל בפיתוח ובחידושים בתחום תכנון מערכות מיזוג מבלי להתפשר על איכות השירות.

המזגן לא עובד? לא נשאיר אתכם להזיע בחום ונשלח אליכם טכנאי מזגנים בשוהם, שיאתר את המקור לתקלה ויבדוק כיצד ניתן לתקן אותה. כל צוות הטכנאים שלנו הם אנשי מקצוע מוסמכים ובעלי ניסיון, היודעים לנהוג בסבלנות ובכבוד בכל לקוח.

טכנאי המזגנים שלנו יודעים לפתור תקלות פשוטות ומורכבות כאחד, והם מיומנים בעבודה עם סוגים שונים של מזגנים. בסיום הביקור תוכלו לקבל עצות לגבי תפעול חכם של המזגן בדרך שתאפשר לכם לחסוך בחשמל ולשמור עליו במצב תקין לאורך זמן, ואם תרצו הוא יוכל להדריך אתכם גם כיצד להוציא את הפילטרים מגוף המזגן ואיך רצוי לנקות אותם.

ומה לגבי המחיר?
אם רכשתם את המזגן מאתנו והתקלה כלולה באחריות, לא תצטרכו לשאת בעלות התיקון במשך תקופת האחריות. לאחר שתוקף האחריות יפוג, נשמח להמשיך ולעמוד לרשותכם במחירים הוגנים.

מלבד שירותי תיקונים אנו מציעים לכם גם שירותי מכירה מקצועיים במחירים משתלמים ללקוח, הכוללים כמובן התקנה של המזגן בכתובת.

אנחנו כאן בשביל לתת לכם שירות. אחרי שטכנאי המזגנים שלנו יבקר אצלכם, אין לנו ספק שגם אתם, כמו רבים אחרים, תצטרפו במהרה למעגל הלקוחות המרוצים שלנו.

נשמח להציע לך פתרון מותאם אישיתקבל הצעת מחיר

טכנאי מזגנים בשוהם | תיקון מזגנים בשוהם
דירוג ממוצע: 5/4.97 - מתוך 454 דירוגים
השאירו פרטים ואנו נחזור אליכם